З початку 90-их років і по наш час учні школи постійно приймають участь в обласних оглядах-конкурсах, обласному фестивалі „Нові імена” і стають лауреатами цих творчих змагань. Це Мельник С. викладач Мельник Г.К., Мичак О. викладач Катеренюк Р.М., Олексин Ю., Хомич В. викладач Ковальчук, Хитрич О., Камінська О. викладач Августовський Д.В.

       Особливо хотілося б відмітити кращого учня школи 90-их років Богута Максима (викладач Петренко В.І.), який на протязі 5 років займав перші місця на багатьох конкурсах і цю славну традицію продовжив у Рівненському музучилищу, яке закінчив з відзнакою і далі будучи студентом Львівської музичної академії успішно захищає честь України на Міжнародних конкурсах та фестивалях. 

             

           Треба відмітити випускницю школи Ковальову Наталію, яка під час навчання у Львівській музичній академії стала лауреатом Республіканського конкурсу виконавця на народних інструментах (бандура), а на даний час – солістка оперного театру у Німеччині. Гордістю школи також є Куришко Яна, яка після закінчення школи стала лауреатом багатьох конкурсів та фестивалів („Червона рута” у номінації фольклор). Після закінчення Рівненського державного гуманітарного університету навчається в аспірантурі Державного університету культури. 

          З 2001 року Наталія Ковальова один із провідних голосів ансамблю німецької опери на Рейні (Дуссельдоф). Тоді ж здубула першу важливу перемогу - на конкурсі імені Олександра Жиральді в Корбурзі. Її запрошують у Берлінер Концертгауз і Альте Опер у Франкфурті, укладає контракт Королівський театр у Брюсселі. 

          Найпопулярніша німецька газета "Більт"  у статті "Красуня Наталя переконала навіть великого Домінго" ще раз нагадала слова ментора конкурсу і одного з трьох тенорів 20 століття: "Хто потрапить з цього конкурсу до першої п'ятірки, триматиме в руках ключі від найбільших оперених театрів світу". 

         Наталчин голос відкриваї їх навіть без ключа.

Львівська газета "Культура". Лідія Мельник

 

         Протасевич Людмила (меццо-сопрано) – лауреат Міжнародних конкурсів вокалістів, має вищу музичну освіту.

         Народилася 15 квітня 1974 року в м. Сарни. В 1997 році закінчила Львівське музичне училище ім. С. Людкевича, вокальне відділення. Працювала в капелі “Трембіта” артисткою хору. Лауреат ІІІ премії студентського фестивалю.

Куришко Яна Іванівна

Народилася  29 травня 1984 року в місті Сарни Рівненської області.

З 1992 – 1999 роках займається в музичній школі № 7, по класу скрипки.

У 2001 році закінчила ЗОШ № 4 м. Сарни, в цьому ж році вступила на перший курс Рівненського державного гуманітарного університету, кафедри музичного фольклору.

Закінчивши 2006 року університет, отримала диплом спеціаліста за спеціальністю “Музичне мистецтво”. Після закінчення РДГУ цього ж року вступила до аспірантури, Інституту етнології та фольклору НАН України м. Київ.

Будучи ще студенткою вузу проявила себе як вольова, ініціативна та творчо активна. Представляючи співучий рід Куришків, коріння якого походить із села Карасин Сарненського р-ну, Я. Куришко гідно підтримує та популяризує родинні співочі традиції в масштабах цілої України. Зокрема вона є лауреатом та володаркою гран-прі кількох всеукраїнських та міжнародних конкурсів у містах: Сарни, Радивилів, Остріг, Рівне, Одеса, Запоріжжя, Київ, Харків. Крім того, виступаючи солісткою фольклорного ансамблю “Горина”, Яна Куришко брала участь у численних народних святах, концертах та фестивалях.

 

Навчаючись на кафедрі музичного фольклору, оволоділа традиційною манерою співу, притаманною для регіону Середнього Полісся та добре збереженою в творчому доробку рідної бабусі – Ганни Петрівни Куришко. Поряд із тим, вона дуже успішно реалізувала себе у стилі сучасного трактування фольклорної музики і стала лауреатом І премії Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2005».

Інший позитивний аспект науково-творчого доробку розкрився в фольклористично-дослідницькій роботі. Зокрема, здійснила кілька особистих фольклористичних експедицій у рідній місцевості, а також отримала музичні навики у зимово-літній школі традиційного виконавства ім. В. Моґура (с.Космач, 2004). На основі ретельно виконаної фольклористично-збирацької роботи Я. Куришко підготувала науковий збірник “Пісні від Ганни Куришко” (м.Рівне, 2006).

Працює викладачем на кафедрі музичного фольклору Інституту мистецтв РДГУ, та вчителем музики у Сарненському НВК “Школа-колегіум” ім. Т.Г.Шевченка.

Н а г о р о д и:

1. Володарка гран – прі Міжнародного фестивалю дитячої народної творчості “Золотий лелека” (м. Коблєво, 2001 р.);

2. Дипломант 1 премії, III- го Регіонального конкурсу молодих виконавців української народної музики “З народного джерела” (м. Рівне, 2003 р.);

3. Нагороджена сертифікатом “Краща співачка 2004 року” (м. Рівне 2004 р.);

4. Лауреат 1 премії, IX – го Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута - 2005” (м. Київ, 2005р.);

5. Дипломант 2 ступеня, Регіонального фестивалю – конкурсу козацької пісні “Встань козацька славо! Засвіти знамена!” (м. Радивилів, 2005р.);

6. Диплом “За Відродження української духовності” IX – го Міжнародного Фестивалю козацьких бойових та традиційних мистецтв “Спас на Хортиці” імені Анатолія Єрмака, (м. Запоріжжя о.Хортиця, 2005р.);

7. Диплом лауреата 1- ї премії у номінації “Народна пісня у сучасному трактуванні”, IV- го Всеукраїнського художньо - мистецького фестивалю художніх колективів “Просвіти” (м. Київ, 2005 р.);

8. Диплом лауреата 1- ї премії, Першого конкурсу виконавців народної музики кафедри музичного фольклору “Передзвін” (м. Рівне, 2005 р.);

9. Володарка сертифікату “Кращий виконавець 2005 року”   (м. Рівне, 2005р.);        

10. Диплом лауреата 1 – го ступеня, II – го Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців “Слобожанський вернісаж - 2006” (м.Харків, 2006 р.);

11. Диплом лауреата 2 – ступеня, Всеукраїнського конкурсу фольклорного солоспіву у рамках обласного свята “Сьогодні Івана, завтра Купала” (м. Харків 2006 р.);

12. Дипломант  Всеукраїнського фестивалю етнічної культури “Галас 2006” (м. Остріг 2006 р.).