Історія  бібліотеки

 

Освітянська мережа України - http://www.ednu.kiev.ua/index_u.htm

Цей сайт представляє усі українські інформаційні ресурси, що пов'язані з освітою. Використовуючи пошукову систему, на цьому сайті можна знайти все, що потрібно знати про навчання як в Україні, так і за кордоном.

Образовательные ресурсы Интернета. Школьникам и студентам - http://www.alleng.ru 

Сайт "Образовательные ресурсы Интернета. Школьникам и студентам" можна назвати каталогом освітніх веб-ресурсів, так як на ньому в тематичному порядку знаходяться посилання на різні освітні сайти. Крім того, деякі матеріали можна завантажити прямо з серверу.

Всеукраїнський центр олімпіад школярів в Інтернеті- http://www.olymp.vinnica.ua

Всеукраїнський центр олімпіад школярів в Інтернеті. Зазвичай публікуються матеріали олімпіад, результати їх проведення та інформація щодо проведення нових. Також тут можна подивитись архів матеріалів проведення олімпіад минулих років. Є можливість залишити відгук про сайт в Гостьовій книзі.

Освіта Рівненщини - http://rvosvita.org.ua

Сайт управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації: структура, документи, планування, дислокація, освітянські ресурси області.

Сайт для учителів трудового навчання - http://trudove.org.ua

Cвіжий спеціалізований сайт для учителів трудового навчання, гуртків технічної творчості. Ласкаво просимо! Сайт щоденно поповнюється новими публікаціями.
На сайті є фотогалереї виробів учнів, розробки уроків з креслення та трудового навчання (технічні та обслуговуючі види праці), методичне забезпечення до уроків, принципові схеми простих електронних пристроїв, сучасні технології та інструменти тощо.

Ілюстрований самовчитель по Microsoft Office 2003 - http://msoffice.if.ua

Ілюстрований самовчитель Front Page - http://verstweb.info

Інтерактивні технології - http://westukr.itgo.com

Українська педагогіка - http://ped.sumy.ua

Сайт "Українська педагогіка" містить розробки уроків з креслення, інформатики, трудового навчання, математики, фізики. А також статті, які стосуються методики викладання. Крім того, на сайті є засоби спілкування: форум, гостьова книга.

Для вчителів інформатики - http://galanet.at.ua/dir/0-0-1-117-20

Календарні, тематичні, поурочні плани, конспекти уроків, розробки уроків, тести і багато чого іншого безкоштовно/

Информатика в школе - http://www.inf777.narod.ru

Сайт "Информатика в школе" буде корисним для вчителів інформатики. Тут розміщені навчальні програми, проекти, презентації, екзаменаційні білети, елективні курси, інструкції з техніки безпеки, уроки, різноманітні цікаві статті і багато чого іншого.

Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій"- http://informatuka.info

Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій".

Географічний портал - http://geosite.com.ua

Сайт містить різноманітні матеріали, що стосуються географії: довідкові матеріали, статті, реферати, матеріали на допомогу вчителям та учням. Новини туризму.

Научно-образовательный портал originweb.info - http://originweb.info

Науково-освітній портал: новини, наука, освіта, культура та мистецтво, релігія та міфологія, персони, календар подій, гумор, книги, форум. Відомості для студентів, аспірантів, наукових співробітників.
Також ви знайдете анотований каталог освітніх веб-ресурсів.

Портал Знань- http://www.znannya.org

Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань. Вільний доступ до навчальних курсів різної тематики. Освітні ресурси з інформаційних технологій, програмування, проектування програмного забезпечення."

Портал "Школьная планета"- http://planeta.edu.tomsk.ru

На порталі зібраний великий педагогічний досвід багатьох вчителів.

Острів знань - http://ostriv.in.ua

Освітній шкільний інтернет-портал "Острів Знань" призначений для користувачів молодшого, середнього та старшого шкільного віку, вчителів-предметників, вихователів, керівників закладів шкільної та позашкільної освіти, батьків, всіх зацікавлених в покращенні навчально-виховного процесу та розвитку дитини як гармонійної особистості. "Острів Знань" покликаний не замінювати традиційну освіту, а доповнювати її, сприяти закріпленню знань, отриманих учнями в навчальних закладах. Це перший в Україні інтернет-ресурс, за допомогою якого юні та дорослі відвідувачі зможуть не тільки проявити себе, оприлюднити власну геніальну ідею та знайти шлях для втілення її в життя, а й весело та корисно поспілкуватись з цікавими співрозмовниками, знайти відповідь на дотепні, серйозні питання, погратись і отримати нові знання.

 

Освітній портал - http://www.osvita.org.ua

Має велику кількість посилань на різні теми присячені освіті - це і перелік ВНЗ України, новини освіти та науки, статті з питань освіти, реферати, курсові, навчальні курси. Інформація для абітурієнтів, студентів. Ресурси з дистанційної освіти. Всі бажаючі обговорити проблеми освіти мають можливість скористатися послугами Форуму.

Всеукраїнський шкільний портал - http://www.school.ed.net.ua

Інформація про середні навчальні заклади України, курси дистанційної освіти, мультимедійні підручники, новітні розробки на допомогу навчальному процесу.

ЕГЭ математика - http://uztest.ru/main

Розділи: «Єдиний державний екзамен», «Тестування», «Конспекти з математики», «Тренажер», «Дистанційний курс», «Методичні матеріали», «Інтерактивні тести», «Комп’ютерні програми», «Інтернет-навчання». Матеріали для скачування доступні після реєстрації.

Історія України - http://history.franko.lviv.ua

Подаються електронні версії книг: Яковенко Н. «Нарис історії України: З найдавніших часів до кінця XVIII ст.», Я. Грицак «Нарис історії України: Формування модерної української нації XIX-XX ст.», «Довідник з історії України».

Словники - http://www.mova.info/Page.aspx?l1=61

Пропонуються: «Відкритий словник», «Частотні словники», «Українсько-італійський словник», «Синтез англійських парадигм», «Тлумачний словник української мови», «Відкритий словник виправлення суржику», «Чотиримовний науковий словник», «Словник порівнянь»

Проект “Вавилон” (літературна база даних персоналій) - http://www.mova.info/Page2.aspx?l1=190

Подана інформація про письменників (переважно про лауреатів Нобелівської премії) – біографія, список творів, критика. Пошук здійснюється за допомогою пошукового поля. Проект відкритий для наповнення і розширення.

Розділи: «Фонетика», «Лексика», «Морфеміка», «Словотвір», «Морфологія», «Синтаксис», «Стилістика».

Електронний підручник з математики - http://www.franko.lviv.ua/faculty/preuniv/math.htm

Розділи: «Перетворення алгебраїчних виразів», «Перетворення виразів з показниками і логарифмами», «Перетворення тригонометричних виразів», «Алгебраїчні та раціональні рівняння», «Ірраціональні рівняння», «Показникові рівняння», «Логарифмічні рівняння

Освітні БД для школярів в Інтернеті http://book-house.org/html/ina3oi3_aa_aeij_oeieijd3a_a_2i.html

Вебліографічний покажчик Інтернет-ресурсів. На сьогоднішній день освітні та навчальні електронні бази та банки даних знаходять широке поширення в мережі Інтернет.

Ответ.Ру - http://www.otbet.ru/gdz

Це готові домашні завдання  за всіма предметами шкільної програми, для всіх класів та готові вправи за всіма підручниками, короткі письмові перекази, твори на екзамени..

Открытый колледж - http://www.college.ru

Має декілька розділів за природничими галузями знання: Астрономія, Біологія, Математика, Фізика, Хімія. Кожен розділ об’єднує зміст учбового курсу на компакт-дискові  та індивідуальне навчання через Internet.  Тут можна подивитися у відкритому доступі віртуальний підручник або динамічні моделі, попрацювати з тестами, а, також, до уваги користувачів огляди Інтернет-ресурсів за темою предмета, що постійно оновлюється. У Системі Дистанційного Навчання можна отримувати індивідуальні контрольні запитання для самоперевірки різного рівня складності. За успіхи начисляються бали і ведеться постійний моніторинг досягнень.

Природничий освітній портал - http://www.en.edu.ru

На порталі – енциклопедії, словники та довідники, БД, задачники, тести, лабораторні практикуми, наочні посібники, хрестоматії та тексти лекцій, тренувальні вправи з природничих предметів шкільної програми: математики, хімії, фізики та біології. Зручна система навігації, повнотекстові БД, багато іншої корисної інформації.

Енциклопедія „Кругосвет”- http://www.krugosvet.ru/earth.htm

Сайт присвячений геології та географії. Але у розділі „Географія” можна знайти інформацію по всіх країнах світу, їх економіці, культури, промисловості, державному строю та багато ін. Наприклад, у статті про Японію, можна знайти навіть повний текст Конституції країни. На сайті школярі знайдуть державну символіку всіх країн світу, а також можуть скачати або роздрукувати її карту. Крім того, існують додаткові можливості пошуку не тільки на сайті, а й в Інтернеті по заданій тематиці, є розділи: Реферати, Перевір себе, Новини, Ігри. Дуже цікавий розділ „Перевір себе”. Це своєрідні тести по перевірці знань.

Інтернет-ресурси з вивчення англійської мови - http://www.english.ru

Тут можна знайти інформацію про різноманітні курси та освіту за кордоном, навчальні програми та тесті, огляди ресурсів за цією тематикою, тощо...

Английский клуб - http://www.englishclub.narod.ru

Це навчаюча база даних по вивченню англійської мови. Словники, граматика, навчальні вправи (топіки), ідіоми, скоромовки, пісні, розділ „Чтиво” з книгами для читання. Для кожного етапу навчання, а їх декілька – початковий і т. д. -  можна знайти розділ „Плани уроків”.

Английский для детей - http://www.englishforkids.ru

Тут можна знайти навчальні програми, поради, конкурси, форуми, цікаві посилання на інші сайти і т. п. На сайті знаходяться архіви дитячих пісень, віршів, загадок та  прислів’їв англійською мовою, які можна скачати. Є можливість замовити нові книги в Інтернет-магазині по вивченню іноземних мов.