ÏÓÁ˲×ÍÎ-ØʲËÜÍÀ Á²Á˲ÎÒÅÊÀ
ñåëà Êëåñ³â

Головач Зоя Миколаївна  

 

Головач Зоя Миколаївна народилася 1975 року в с. Пугач у сімї простих робітників .

Закінчила Клесівську середню школу, одразу після школи пішла працювати токарем на завод, та довго там не працювала тому що підприємство банкрутувало. У 1993 році вийшла заміж народила двох доньок та сина. На даний момент домогосподарка, вишивкою стала займатися ще у дитинстві, спочатку вишивала невеличкі серветочки, а згодом перейшла на рушники, простинні, наволочки, вишиті сорочки та багато  чого іншого.  Уміло підбирає кольори, комбінує узори, завжди знаходить вільну годину для улюбленої справи. Привила любов до вишивання  і своїм донькам Ганні та Олені, дівчатка також вишивають, створюють свої узори і на білому тканому полотні оживають дивовижні котики, квіти, ромби… У наш час не так багато жінок які із задоволенням відносяться до народного ремесла, традиціям свого народу.

 

 Головач Ганна Іллівна

Головач Ганна Іллівна жителька села Клесів вишивкою займається із раннього дитинства. Приймала участь  у виставках на сході села, КДК в с. Клесові, багато своїх робіт передала на Успенську церкву яка знаходиться в  с. Клесові,  та просто дарувала  знайомим та друзям.

 

Карпелюк Олексій Анатолійович

Карпелюк Олексій Анатолійович учень 7-го класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Займається бісероплетінням із 10-ти років приймав участь у виставках на сході села, на семінарі українознавства в школі та КДК  в м. Сарни.