Головна

 

Новини

 

Історія бібліотеки

 

Структура бібліотеки

 

Клуби за інтересами

 

Проба пера

 

Віртуальна подорож

 

Кімната сімейного спілкування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛЮТИЙ

 

20 лютого

Виставка-репортаж «Ми сотнею пішли на небо» до Дня Героїв Небесної Сотні

«Хто, як не я?...» - питають очі з траурних фотографій героїв Небесної сотні.

«Хто, як не я?...» - досі відлунює на Майдані...

Світла та вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за Україну.

14 лютого

Під гаслом: «Дружба – це велика цінність» відзначали День святого Валентина. Захід проходив цікаво, весело. Діти розмірковували про цінність дружби. Про те, яким має бути справжній друг. Розповідали цікаві пригоди , що траплялися з ними та їх найкращими друзями.
Відбувся майстер клас по виготовленню закладинок для книг, виготовлених власними руками.
Захід супроводжували кращі друзі дітей, їх порадники в житті, звичайно ж, -- книги. Книжкова поличка підібрана бібліотекарями, не лише розрадить дітлахів, а й допоможе знайти відповіді на запитання.

8 лютого

Сьогодні відзначають - 190 років від дня народження найвидатнішого французького письменника Жуль Верна. 
Учнів школи №4 завітали на літературно-географічний круїз "Разом із Жуль Верном навколо світу", де ознайомились з біографією та творчістю письменника.
У доробку письменника 66 романів, безліч повістей, п’єс. Багато романів були екранізовані. Серед відомих його творів — «Таємний острів», «П’ятнадцятирічний капітан», «Подорож до центру Землі», «Із Землі на Місяць», «Діти капітана Гранта», «20000 льє під водою», «Навколо світу за 80 днів» та багато інших.

2 лютого

Школярі ЗОШ №4 завітали сьогодні до нас на інтерактивні літературні посиденьки "Розвивайся, грай в "Бібліоігротеці"".
Діти складали пазли, відгадували ребуси і відповідали на питання з чарівного світу казки.

СІЧЕНЬ

 

26 січня

 Битва під Крутами - одна з визначних сторінок історії України.  До нас завітали учні школи-колегіум 9 класу ім.Т.Г.Шевченка, щоб відзначити та згадати подвиг студентів, який став символом мужності та беззастережної любові до власної Батьківщини. Ми будемо пам'ятати їх подвиг.

11 січня

На казковий калейдоскоп "В колі казок Шарля Перро" завітали наймолодші користувачі нашої бібліотеки ДНЗ "Сонечко". Французький письменник, один із перших створив справжні дитячі казки: "Попелюшка", "Спляча красуня", "Хлопчик-мізинчик" та багато інших. Відчинити двері в світ чарівної казки ми запросили Наталю Антоніч, керівника театру мініатюр Районного будинку культури. Діти із задоволенням та насолодою послухали казку "Кіт у чоботях". 
Знайома казка стає цікавішою, а складне оповідання - зрозумілим, коли приймаєш участь у цьому чарівному дійстві. А що може бути крашим для маленьких пальчиків, ніж пальчикові іграшки, які люб'язно нам надали DODObooks та майстерня "Веретено".

 

03 січня

Протягом місяця наші користувачі приймали участь у конкурсі Різдвяний дарунок власноруч «Зимова фантазія». Переможцями стали: Трофімчук Дмитро учень 2 класу ЗОШ с. Ремчиці, Кравець Софія учениця 2 класу ЗОШ №4 та Кулеша Ліза 2 клас школа №5.
Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АРХІВ  НОВИН