Головна

 

Новини

 

Історія бібліотеки

 

Структура бібліотеки

 

Клуби за інтересами

 

Проба пера

 

Віртуальна подорож

 

Кімната сімейного спілкування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СЕРПЕНЬ

 

30 серпня

Важливий для нас день підбиття підсумків проекту "Сонячні промінчики". Всі учасники проекту поділилися своїми враженнями від занять і зустрічей. Батьки розповіли, які успіхи у наших "сонячних діток", чого вони навчилися. Приємно зазначити, що за весь період проведення проекту "Сонячні промінчики" у нас сформувалося інклюзивне середовище для розвитку та дозвілля особливих дітей у бібліотеці. Сьогодні всі: батьки і спеціалісти, а особливо дітки, отримали багато позитивних емоцій, гарного настрою та подарунків.

 

Літо, допобаченя! З маленьким смутком ми вимовляємо ці слова і чекаємо осінньої пори, коли наші маленькі читачі, учасники "Літньої тераси" сядуть за парти в школі і здобуватимуть знання. Сьогодні ми згадали разом, які майстер-класи найбільше сподобалися, які прочитані книги найбільше запам'яталися. За особливо активну участь у "Літніх терасах" учасники отримали подяки. А тих учасників, які не змогли сьогодні відвідати бібліотеку, запрошуємо прийти і отримати свої подяки.

23 серпня

Напередодні святкування 27 річниці Дня незалежності УкраїниСарненська районна бібліотека спільно з Сарненським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді провели дитячу ігрову програму "Україна - це ми". Діти із задоволенням відповідали на питання вікторини, розмальовували мальовничу вишиванку, створили пазл-карту "Моя Україна", та стали учасниками святкової естафети. А на закінчення програми діти отримали солодощі, та гарний настрій.
З Днем незалежності Україно!

 

16 серпня

Проект "Сонячні промінчики" триває. Змістовні заняття дітям провели практичний психолог Руслана Гега та логопед Інна Примак. Діти охоче гралися, ліпили з пластиліну, робили їжачків і сонечко, малювали лисичку та жабку. Керівник художнього гуртка будинку дітей та молоді Анжеліка Леончик познайомила дітей із різною кольоровою гамою холодних та теплих відтінків і як результат: діти розмалювали акварельними фарбами рибок...

 

Незабаром наша держава святкуватиме свій День народження "День незалежності України" та "День прапора". Тема нашої тераси "Прапорові барви України".Який патріотичний настрій був у наших читачів, можна прослідкувати, проглянувши наші світлини.

 

09 серпня

На літній терасі діти мандрували пізнавальним світом періодики та малювали малюнки про те, що їх найбільше вразило під час канікул.

 

Відбулася зустріч психолога Руслани Геги із сонячними дітками. Діти розписували кольоровими фарбами та робили віночки для ляльок, малювали малюнки та приймали участь у розвиваючих іграх.

 

 02 серпня

Літня тераса зібрала дітей, які створюють чудові речі власними руками.За допомогою. кольорового пареру та клею читачі робили "божу корівку", сонечко - маленьку комашку, яка рухається тільки вгору, до Неба: якби ми не повертали стеблину, де вона сидить, рухається сонечко тільки вверх...

 

В рамках проекту "Сонячні промінчики" сьогодні відбулося занняття практичного психолога Руслани Геги із Тарасюком Іванком.

АРХІВ  НОВИН