Головна

 

Новини

 

Історія бібліотеки

 

Структура бібліотеки

 

Клуби за інтересами

 

Проба пера

 

Аудиопідкасти

 

Віртуальна подорож

 

Кімната сімейного спілкування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Грудень

29 грудня

 

Сьогодні в нашій бібліотеці були незвичайні гостини!

На передсвяткову екскурсію завітали учні 1-2 класів гімназії №6. Спочатку учнів познайомили з бібліотекою, газетами і журналами, які можна не лише почитати, а ще й зайнятись цікавою аплікацією. Разом активно відповідали на питання новорічної вікторини, пригадуючи традиції українських Різдвяно-новорічних свят.

Далі дитяча бібліотека перетворилась на майстерню новорічних ельфів!!!!

Вся малеча з неймовірною цікавістю і фантазією поринула у виготовлення святкової НОВОРІЧНОЇ ЛИСТІВКИ власними руками. Вирізали, клеїли, витискали і створювали казку для своїх найрідніших!!!!

Завершились відвідини веселою фотосесією.

#сарненськабдд #хендмейд #новорічналистівка

28 грудня

 

В 2021 році Сарненська бібліотека для дітей увійшла в список бібліотек, відібраних Українським інститутом книги для державної програми поповнення фондів новою літературою. Усього бібліотека отримала 439 книг. Це виключно нові видання 2020 і навіть 2021 років. Вся література яскрава і сучасна. Є широкоформатні видання, енциклопедичні і частково підліткові твори. Зараз усю літературу обробляють у відділі організації використання бібліотечних фондів. На кожну, за умовою співпраці, наклеюють спеціальну наліпку: «Ця книга у бібліотеці завдяки УІК».

Невдовзі після Різдвяно-новорічних свят усі книги з’являться на книжкових полицях бібліотеки.

#сарненськабдд #новінадходження #уік #новинки #книга #люблючитати

21 грудня

 

ЧАС ЧИТАТИ

Сьогодні презентуємо і радимо до ОНЛАЙН-читання цікаву, неординарну і просту книгу Джефа Кінні!

«Щоденник слабака» розповідає про насичене всілякими подіями життя хлопця на ім’я Ґреґ Гефлі. Він вчиться в школі, але постійно знаходиться в тіні. А як же йому хочеться все це змінити. Ґреґ хоче мати багато друзів, з якими зможе радісно проводити час. Історії, в які потрапляє головний герой, кумедні та сумні, повчальні та веселі. Вони неодмінно піднімуть вам настрій та змусять посміхнутись.

Автор не намагається чогось навчити або довести якісь істини, він в легкій формі викладає пригоди хлопця. Книга написана дуже легкою мовою з додаванням жартів та іронії. У ній можна побачити себе в дитинстві, своїх однокласників. І якщо дитина зрозуміє на прикладі вчинків головних героїв, що добре, а що погано, то лише з цією метою можна починати читати онлайн книгу «Щоденник слабака» Джеффа Кінні українською мовою.

2016 року серія отримала премію «Вибір дітей» у номінації «Улюблена книга».

З моменту виходу Інтернет-версії в травні 2004 р. більшість книг отримали позитивні відгуки та комерційний успіх. Станом на 2020 рік у світі було продано понад 250 мільйонів копій.

Якщо ви шукаєте книгу для дитини шкільного віку, тоді варто звернути увагу на даний твір. Завдяки йому ваше чадо зможе не тільки розважитись, поринаючи у неймовірні пригоди головних героїв, але й винести багато важливих уроків.

#часчитати #сарненськабдд #щоденникслабака #читай

20 грудня

 

Напевно Сарненська бібліотека для дітей цілий рік була чемною, адже під свято Миколая отримала для своїх читачів новенькі книги.

20 грудня

 

"У Миколая в торбинці найкращі гостинці"

Про це знають всі діти і з нетерпінням чекають того дня, коли під подушкою, або на підвіконні, віднайдуть подаруночки.

Свого Миколайчика дочекались і дітки з групи "Сонячні промінчики".

Давно не бачились, не спілкувались, не обіймались,  обмінювались новинками і враженнями. Нарешті настав той момент, коли щирі дитячі очі знову засвітились  щастям.

Раді зустрічі і передноворічним вітанням друзі дитячої бібліотеки - Сарненський центр безоплатної вторинної правової допомоги. Як завжди працівники завітали з гарними словами та не порожніми руками для СОНЯЧНИХ діток.

Давніми  партнерами нашої книгозбірні є також часопис Сарненські новини та СарниNews.City Вони, як справжні Миколайчики, також порадували родини  діток. Разом з підприємцями міста Сарненські новини подарували кожній родині підписку.

Гарні емоції, щирі посмішки, новорічна лялькова вистава,  побажання та поява самого Святого Миколая - це все ненадовго наповнило залу Сарненської бібліотеки для дітей, але, ми сподіваємось, на довше лишиться в серці кожної дитини.

Любі наші СОНЕЧКА, на порозі Нового 2022 року зичимо вам міцного здоров'я, щирості і позитиву, яскравих моментів і подальших наших зустрічей!

#сарненськіновини #сарненськабдд #сонячніпромінчики #святиймиколай

19 грудня

 

Через поле, через гай

Йде до діток Миколай.

Він несе в своїй торбинці

Гарним діточкам гостинці!!!

Читачі нашої бібліотеки були в цьому році найслухняніші, тому і отрима солоденьке від Миколая.

А ви були чемні?

#сарненськабдд #миколайчик #подарункинамиколая

17 грудня

 

В 2020 році був виданий краєзнавчий нарис під назвою «Костянтинівка». Автором нарису є методист Сарненського палацу культури, поетеса, член Національної спілки журналістів, співавтор літературно-художнього альманаху «Пролісок» -  Зоя Федорчук. Офіційно нарис презентували а в Сарненській центральній бібілотеці. Гортаючи сторінки видання, пересвідчуєшся, наскільки повно викладена історія народження поселення Костянтинівка. Нарис – це пам'ять про всіх, хто своїм життям творив історію села, вклав у його розвиток сили, любов і надію на краще майбутнє.

Сьогодні Сарненська бібліотека для дітей отримала в подарунок краєзнавчий нарис від Зої Георгіївни. Щиро дякуємо і запрошуємо читачів до ознайомлення!

16 грудня

 

#цікаве_сьогодні

16 грудня відзначається День світової тиші й німоти. Цього дня треба намагатися говорити мало, молитися, замислюватися над сенсом життя та оцінювати свої вчинки. Цю дату обрано не випадково, бо за православним календарем вона вважається днем преподобного Івана Мовчальника. З ним пов’язано багато прикмет, які допоможуть зберегти у домі спокій та добрі відносини між членами родини.

Щодня мовчання теж має великий сенс. Адже воно допомагає зупинити хаос думок, які постійно кружляють у голові, побачити наявні проблеми з іншого боку та знайти найкращий спосіб їх вирішення.

Звісно ж мовчання допомагає сконцентруватись при читанні книг. Саме повністю занурившись в події з життя героїв на сторінках ми розвиваємо свою уяву, відпускаємо всі проблеми і дозволяємо розуму перезавантажитись для подальшої плідної діяльності!!!!

То ж читайте з користю! А ми допоможемо вам в обранні ВАШОЇ книги!

#сарненськабдд #люблючитати #читатикорисно #книга #мовчання

13 грудня

Щороку, починаючи з 2007 р., в другу неділю грудня Україна відзначає День благодійності.

Що означає термін «благодійність», відомо кожному. Це різнопланова допомога тим людям, які її потребують. Це не обов’язково фінансова підтримка чи дарування майна. Окрема людина чи благодійна організація може підтримати людину морально, надати їй безоплатну фахову допомогу, спрямувати її до людей чи організацій, які нададуть фахову допомогу з потрібного питання.

Щодня навколо є люди, які потребують допомоги. Творіть добрі справи разом. Навіть якщо одна людина не має достатньо сил та фінансів, щоб здійснити щось грандіозне. Проте навіть маленька справа, зроблена від щирого серця, викличе вдячність чи усмішку у того, хто потребував допомоги. Це означає, що життя не прожите марно.

Сарненська бібліотека для дітей також долучилась до цієї прекрасної справи і зібрала подаруночки для однієї сім'ї, дітки якої є напівсиротами.

Робіть добрі справи, не тільки в день милосердя. Дбайте про тих, які потребують і   все обов'язково вам повернеться добром. Ми є прикладом наступному поколінню.

 

#сарненськабдд #деньблагодійності #допомога #добро #ближні #потребуючі

2 грудня

 

МАЛЯТАМ ПОЧИТАТИ

Маєте вдома цілу бібліотеку малого всезнайчика, але вечір щоразу завершується однаково - МАМО, ХОЧУ ЦІКАВУ КНИЖКУ, ПОЧИТАЙ!

Не губіться! Мерщій до нас, адже на наших поличках НОВИНКИ!!!!!!

Ваша малеча буде в захваті!

#сарненськабдд #книгидлямалечі #хочучитати #книга #новинки

2 грудня

 

ВИ ПРОСИЛИ - МИ КУПИЛИ

Нарешті! Новиночки, щойно з магазину!

Як часто чуємо від АКТИВНИХ читачів запитання:"А є щось новеньке?"

Тож з-задоволенням відповідаємо - Є! Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші вибагливі тичайлики могли задовільнити всі свої - ХОЧУ!!!!

#сарненськабдд #новинки #люблючитати #книгадітям #книгапідліткам #книга

 

АРХІВ  НОВИН