Головна

 

Новини

 

Історія бібліотеки

 

Структура бібліотеки

 

Клуби за інтересами

 

Проба пера

 

Віртуальна подорож

 

Кімната сімейного спілкування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖОВТЕНЬ

26 жовтня

З нагоди 60-річчя від дня народження Рівненської дитячої поетеси Віри Правоторової до нас завітали діти 1-Д класу НВК "Школа-колегіум". Вони познайомились з творчістю поетеси, продекламували її вірші та переглянули книжкову виставку "Мрія завжди домальовує крила". Діти з радістю пройшлися казковими залами бібліотеки, познайомилися з нашим улюбленцем канарейкою Кешою та подякували за гарно проведений час.

23 жовтня

Кожна нова книга - це завжди нове знайомство. Спасибі за подаровані книги! Долучайтесь до акції!

 

22 жовтня

На базі нашої бібліотеки проходять заняття практичного психолога Руслани Геги та логопеда Інни Примак з дітками з особливими потребами.

12 жовтня

 Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім - сумна, дощова, холодна. Густими туманами, полум’яною ковдрою з листя та першими іскорками інею щедро вкриває землю.
Свою книжкову виставку ми назвали «Меню літературної осені», бо вся література присвячена цій прекрасній порі року.

11 жовтня

Вітаємо з Днем Українського козацтва!!! Для майбутніх юних захисників України пропонуємо книжкову виставку "Сторінки історії".

10 жовтня 

В рамках клубу «Пізнай себе» сьогодні відбулася зустріч з Симончук Т.І, фахівцем відділу та Журавчак Ю.П, керівником екопросвітнього відділу Рівненського природного заповіднику з учнями 9-х класів ЗОШ № 4. Присутні познайомились з хижими рослинами світу, передивившись чудову презентацію, альбом для гербарію та змогли наочно побачити одну з представниць цього світу – венерину мухоловку. Крім того була підготовлена книжкова виставка «Флора – рослинний світ планети».

 01 жовтня

Щоб познайомитись з творчістю видатного українського педагога і письменника Василя Сухомлинського до нас завітали вихованці дитячого садочку "Дзвіночок". Для них була підготовлена книжкова виставка, екскурсія залами та презентація до 100-річчя від дня народження письменника. Діти подарували для бібліотеки книги та свої малюнки, за що ми їм дуже вдячні.

 

СЕРПЕНЬ

 

30 серпня

Важливий для нас день підбиття підсумків проекту "Сонячні промінчики". Всі учасники проекту поділилися своїми враженнями від занять і зустрічей. Батьки розповіли, які успіхи у наших "сонячних діток", чого вони навчилися. Приємно зазначити, що за весь період проведення проекту "Сонячні промінчики" у нас сформувалося інклюзивне середовище для розвитку та дозвілля особливих дітей у бібліотеці. Сьогодні всі: батьки і спеціалісти, а особливо дітки, отримали багато позитивних емоцій, гарного настрою та подарунків.

 

Літо, допобаченя! З маленьким смутком ми вимовляємо ці слова і чекаємо осінньої пори, коли наші маленькі читачі, учасники "Літньої тераси" сядуть за парти в школі і здобуватимуть знання. Сьогодні ми згадали разом, які майстер-класи найбільше сподобалися, які прочитані книги найбільше запам'яталися. За особливо активну участь у "Літніх терасах" учасники отримали подяки. А тих учасників, які не змогли сьогодні відвідати бібліотеку, запрошуємо прийти і отримати свої подяки.

23 серпня

Напередодні святкування 27 річниці Дня незалежності УкраїниСарненська районна бібліотека спільно з Сарненським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді провели дитячу ігрову програму "Україна - це ми". Діти із задоволенням відповідали на питання вікторини, розмальовували мальовничу вишиванку, створили пазл-карту "Моя Україна", та стали учасниками святкової естафети. А на закінчення програми діти отримали солодощі, та гарний настрій.
З Днем незалежності Україно!

 

16 серпня

Проект "Сонячні промінчики" триває. Змістовні заняття дітям провели практичний психолог Руслана Гега та логопед Інна Примак. Діти охоче гралися, ліпили з пластиліну, робили їжачків і сонечко, малювали лисичку та жабку. Керівник художнього гуртка будинку дітей та молоді Анжеліка Леончик познайомила дітей із різною кольоровою гамою холодних та теплих відтінків і як результат: діти розмалювали акварельними фарбами рибок...

 

Незабаром наша держава святкуватиме свій День народження "День незалежності України" та "День прапора". Тема нашої тераси "Прапорові барви України".Який патріотичний настрій був у наших читачів, можна прослідкувати, проглянувши наші світлини.

 

09 серпня

На літній терасі діти мандрували пізнавальним світом періодики та малювали малюнки про те, що їх найбільше вразило під час канікул.

 

Відбулася зустріч психолога Руслани Геги із сонячними дітками. Діти розписували кольоровими фарбами та робили віночки для ляльок, малювали малюнки та приймали участь у розвиваючих іграх.

 

 02 серпня

Літня тераса зібрала дітей, які створюють чудові речі власними руками.За допомогою. кольорового пареру та клею читачі робили "божу корівку", сонечко - маленьку комашку, яка рухається тільки вгору, до Неба: якби ми не повертали стеблину, де вона сидить, рухається сонечко тільки вверх...

 

В рамках проекту "Сонячні промінчики" сьогодні відбулося занняття практичного психолога Руслани Геги із Тарасюком Іванком.

АРХІВ  НОВИН