Головна

 

Новини

 

Історія бібліотеки

 

Структура бібліотеки

 

Клуби за інтересами

 

Проба пера

 

Віртуальна подорож

 

Кімната сімейного спілкування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТРАВЕНЬ

 

02 травня

Буває так, що талант людини багатогранний - він проявляється як у поезії так і в музиці. Лідія Гольонко, відома рівненська поетеса та музикант, яка завітала до нас на зустріч, має саме цю іскорку. Спілкувалася пані Лідія із учнями 4-х класів НВК "Школи-колегіуму" ім. Т.Г. Шевченка та 5-ми класами ЗОШ № 4 з приводу презентації своєї нової книги для дітей "Строката хата". Дитячі вірші, які потрапили до книги, вражають читача своєю простотою, радістю сприйняття навколишнього світу, їх дуже легко запам’ятати. Поетеса читала вірші, співала свої пісні, роздавала автографи та відповідала на питання учнів, яких було дуже багато і пообіцяла приїхати ще. Чекаємо нової зустрічі!

04 травня

Багатьох напевно цікавило питання, що буде на Землі без Сонця? Без Сонця земляни не змогли б існувати. Наша бібліотека до Всесвітнього Дня Сонця запропонувала своїм читачам прийняти участь у конкурсі "Вийди, вийди сонечко". Діти із задоволенням малювали і ми пропонуємо вам переглянути їхні роботи.

05 травня

Продовжуються зустрічі з нашими партнерами, представниками Сарненського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Цей раз обговорювали проект "Мої права - моє життя" та планували спільний захід до Міжнародного Дня захисту дітей. Аліна Харченко та Анастасія Новацька, працівники центру, залишили для користувачів нашої бібліотеки роздатковий матеріал.

14 травня

День матері - чудове весняне свято. В гарному родинному колі зібралися відвідувачі кімнати спілкування "Країна щасливої сім’ї" на засідання "Найдорожча в світі моя мама".
Гостями свята були: керівник Сарненського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Олена Головей; психолог Олена Лешкевич; головний спеціаліст Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Харченко; приватні підприємці Олена Дубовець та Лариса Савицька; майстриня Ольга Бойко. Малечу чекало багато розваг. Вони малювали портрет своєї мами, читали віршики, готували святкові листівки, брали участь у грі-конкурсі "Яблучко для мами - милий їжачок", фотографувалися в підготовленій фотозоні та танцювали флеш-моб зі стрічками. На завершення свята всі отримали солодощі та багато позитиву.

17 травня

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Напередодні цьогорічного Дня Європи ми разом з учнями 2 -Д класу НВК "Школа-колегіум" відправились в Інтернет-круїз "Країнами Європи".

18 травня

17 травня Україна святкувала Всесвітній день вишиванки. Це свято покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, зберігає споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято відзначається в третій четвер травня.

Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються.

Працівники районної дитячої бібліотеки оформили фотозону з вишитих рушників для всіх бажаючих сфотографуватися на пам’ять.

22 травня

Незабаром літні канікули. А в нашій бібліотеці пора екскурсій. Сьогодні до нас завітали учні Орлівської ЗОШ І ступеня. Школярі подорожували бібліотечними залами, приймали участь у казковій вікторині, подивилися лялькові вистави та обміняли книжечки, щоб прийняти участь у конкурсі найкращого читача "Ключі від літа".

23 травня

Бібліотека - це незвичайний світ, звідки можна потрапити до будь-якої казкової країни, зробити безліч кроків до пізнання світу, знайти відповіді на багато запитань і просто розважитись. Саме про це і дізналися учні 2-А та 2-Г класу НВК «Школа-колегіум», які сьогодні завітали до нас з екскурсією. А ще відгадували казкових героїв, розповідали про улюблені книжки, фотографувалися. Наприкінці діти із захопленням дивилися лялькові вистави.

КВІТЕНЬ

 

05 квітня

Веб – сайт «Бібліоігротека» - ігровий формат, який популяризує книги та читання серед реальних та віддалених користувачів бібліотеки (https://biblioigroteka.jimdo.com/).
До 100 - річчя Олеся Гончара веб - сайт доповнився двома вікторинами про життєвий та творчий шлях письменника. Вікторини підготувала завідувачка відділом районної дитячої бібліотеки Марина Мирко. 
Філончук Наталія та Конько Діана успішно справилися із завданням, відгадуючи вікторини.

17 квітня

До акції "Подаруй бібліотеці книгу" приєдналися працівники міськвиконкому та працівники дошкільних навчальних закладів міста. Щиро дякуємо за літературу, ми впевнені ці книги обов’язково знайдуть свого читача.

18 квітня

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі проектів "Мої права - моє життя".Учасники Конкурсу, індивідуальні та групові, кожної вікової категорії розробляють проект, спрямований на соціалізацію, правову освіту дітей та виховання їхньої правової компетентності.
Проект подається у друкованому вигляді у довільній текстовій формі, де висвітлюється робота з обраного напряму, з додатками (за бажанням) з обов’язковим посиланням на них в описі проекту: відеопрезентації, електронні продукти. 
Учасники — автори проекту, як індивідуальні, так і групові, зазначають свої дані (ПІП, школу, клас, домашню адресу, мобільний телефон) на останній сторінці опису свого проекту. Допомога дорослих (батьків, родичів, педагогів) не забороняється. Кожен дорослий — співавтор твору — зазначається серед авторів як консультант.
Учасники Конкурсу:

Участь у Конкурсі беруть діти, що проживають в Україні, у двох вікових категоріях:

- учні 7-9 класів від 13 до 15 років;

- учні 10-11 класів від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: індивідуальні та колективні проекти.

Строки проведення Конкурсу:

Конкурс проводиться з 1 квітня по 10 грудня 2018 року у два тури:

- перший — з 1 квітня по 1 вересня на обласному рівні;

- другий, підсумковий — з 2 вересня по 10 грудня у м. Києві.

19 квітня

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі-виставці дитячих малюнків "Сторінками книг Чінгіза Айтматова".
Конкурс проводитиметься з 30.03.2018р. по 19.12.2018р. у два тури:

перший — з 30.03.2018 по 30.09.2018 на обласному рівні;

другий, підсумковий — з 01.10.2018 по 31.11.2018 у м. Києві.
Урочисте нагородження відбудеться 19.12. 2018 року.

На Конкурс надсилаються творчі роботи дітей, в яких власноруч, без допомоги батьків, буде зображено літературних героїв творів Ч.Айтматова. Малюнки подаються на Конкурс у довільній живописній формі, виконані олівцями, пастеллю, олійними, акварельними, акриловими фарбами чи гуашшю. 
Розмір роботи повинен відповідати формату А-3 (інші роботи не розглядаються). Згортання та згинання робіт не допускається.
Кожний учасник може подати на Конкурс не більше однієї роботи.
У конкурсі беруть участь читачі-діти віком від 6 до17 років.
Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:
перша категорія – автори робіт віком від 6 до 9 років;

друга категорія – автори робіт віком від 10 до 13 років;

третя категорія – автори робіт віком від 14 до 17 років.

Після визначення переможців Конкурсу у Національній бібліотеці України для дітей буде створено виставкову експозицію робіт учасників, під час відкриття якої і відбудеться оголошення підсумків та урочисте нагородження переможців.

23 квітня

Весняного гарного дня до нас завітали учні 2-Б класу НВК "Школа-колегіум" . Для них була проведена цікава, змістовна та пізнавальна екскурсія "Мандруємо залами нашої книгозбірні".

25 квітня

Приємна новина для читачів нашої бібліотеки. 25 квітня в Рівненській обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2018». У номінації, яку представляли учні 7 класу області перемогла Єленець Аліна с. Чабель Сарненського району. Ми вітаємо Аліночку з перемогою і бажаємо їй гідно представити Сарненщину на фестивалі дитячого читання «Книгоманія» у Львові 10-13 травня.

27 квітня

Відбулась скайп-конференція з приводу участі у міжрегіональному проекті Профікемп. Профікемп це інноваційний проект з профорієнтації для учнівської молоді «Знай і люби свій край». В ній взяли участь Валентина Гольонко, заступник директора КЗ «Сарненська ЦСПШБ», Ганна Климець, методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА та Олена Кулик провідний фахівець з профорієнтації Сарненського районного центру зайнятості. Проект буде втілюватись протягом 2018-2019 років. Участь у ньому братимуть учні 8-9 класів, з числа яких в кожному районі Рівненщини буде сформовано дослідницьку команду з вивчення туристичних об’єктів. Діти вивчатимуть пам’ятки історії, культури та природи своїх міст і сіл, складатимуть туристичний маршрут, який і презентують на конкурсі. Команда-переможець представлятиме Рівненщину на міжрегіональних змаганнях на Херсонщині у 2019 році.

 

АРХІВ  НОВИН