Головна

 

Новини

 

Історія бібліотеки

 

Структура бібліотеки

 

Клуби за інтересами

 

Проба пера

 

Аудиопідкасти

 

Віртуальна подорож

 

Кімната сімейного спілкування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Структура бібліотеки

Структура міської бібліотеки для дітей

 

 Заступник директора з питань обслуговування дітей

Гольонко Валентина Володимирівна

Відділ обслуговування дітей

Завідувачка відділом Мирко Марина Володимирівна

Сектор обслуговування дошкільників та дітей 1-4 класів

 Бібліотекар І кат. Мірко Ірина Володимирівна

Фонд сектору складають книги різної тематики, які кожен з читачів може взяти додому. При секторі працює клуб любителів казки «Книга і лялька»  та гуртки : «Книжкова лікарня» і «В гостях у саморобки», де діти мають можливість проявити свої мистецькі та акторські здібності. В 2013 році відкрито Кімнату спілкування «Країна щасливої сім’ї», де діти разом з батьками знайомляться з книгою, розвивають творчі здібності, цікаво та змістовно проводять своє дозвілля.

Літні тераси представляють: майстер класи  по виготовленню робіт з бісеру, квілінгу, орігамі, ліплення, малювання, аплікація та  багато іншого (щочетверга о 11.00 год. ).

Сектор обслуговування 5-9 класів та організаторів дитячого читання

Бібліотекар І кат. Афанасьєва Тетяна Михайлівна

Фонд сектору наповнений галузевою, краєзнавчою, педагогічною, довідковою та художньою літературою. Любителі гострих відчуттів знайдуть літературу пригодницького характеру та фантастику, світову та вітчизняну класику, широке коло періодичних видань, що дозволяє читачам працювати і вчитись, удосконалювати свої знання в тій чи іншій галузі, розвивати творчий потенціал.

Для учнів 5-9-х класів працює підлітковий клуб «Пізнай себе». Члени клубу вчаться пізнавати навколишній світ, знаходити своє місце в ньому. На засіданнях клубу піднімаються питання дружби, розв’язання проблем та виходу з конфліктних ситуацій. Протягом року проходять різноманітні масові заходи: ігри, вікторини, літературні подорожі, презентації книг, історичні, тематичні і народознавчі години.

Сектор інформаційних технологій

Провідний бібліотекар Кулеша Ірина Валеріївна

 Сектор обслуговує користувачів різної вікової категорії та інформаційних потреб. Здійснюється пошук інформації в мережі Інтернет та довідково-бібліографічне обслуговування. У відділі налічується три  комп’ютери, один ноут-бук, три  принтери,  де надаються послуги:  ксерокопіювання (чорно-біле,  кольорове),  друк, ламінування, брошурування, Wi-Fi.

Бібліотека для дітей має свою сторінку у віртуальному просторі на веб-сайті Сарненської ЦСПШБ - web-рубрика  Сарненської  районної  бібліотеки для дітей.

Сторінка в соціальній мережі www.facebook.com/SarnyRDB/?fref=ts