Ìàñîâà á³áë³îòåêà äëÿ äîðîñëèõ
ñåëèùà Êëåñ³â

 

Про бібліотеку

Символіка Клесова

Легенди рідної Клесівщини

Дендропарк - перлина Клесова

Бурштиновий дивограй

На допомогу бібліотекарю

На допомогу освіті

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОСВІТНІЙ НАВІГАТОР

 

УКРАЇНСЬКА МОВА
Орієнтовні календарні плани з української мови та літератури  (5 клас) для організації індивідуальної форми навчання (1 година на тиждень), укладений відповідно до наказу  МОН України  №732 від 20.12.2002 року «Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання в ЗНЗ»   Завантажити

ПРОФІЛЬНЕ НАВЧАННЯ В ЗНЗ

Перелік програм курсів за вибором, факультативів, гуртків з української мови та літератури для організації допрофільного та профільного навчання в ЗНЗ Завантажити

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА
Краєзнавчий матеріал та його використання на уроках англійської мови. – З досвіду роботи вчителя англійської мови – Автор-упорядник Злобіна Т. С. – Полтава 2010. – 51 с. Завантажити

 

МАТЕМАТИКА
Обласна дистанційна педагогічна конференція на базі ПОІППО: "Тестові технології як сучасний засіб оцінювання навчальних досягнень учнів з природничо-математичних дисциплін"

 

ФІЗИКА, АСТРОНОМІЯ

"Сайт для вчителів фізики та астрономії"

 

ІНФОРМАТИКА

Iнформаційно-оглядовий сайт "Форум інформатиків Полтавщини"

 

ХІМІЯ

Iнформаційно-оглядовий сайт "Хімічна освіти Полтавщини"

Презентація «Екологія селища Нові Санжари та проблеми забруднення відходами пластмас». Авторський колектив: учні Новосанжарського НВК. Завантажити (12,7 МБ)

Презентація «Хімія у створенні нових матеріалів та побуті». Авторський колектив: учні Полтавської ЗОШ I-III ст. № 11. Завантажити (2 МБ)

Презентація «Вплив мікроелементів (йонів Mn2+, Cu2+, Zn2+) на схожість та енергію проростання насіння злакових культур. Автор: Бабенко Вікторія Ігорівна, учениця 11 класу Полтавської гімназії №32 Завантажити (2,2 МБ)

Презентація «Симетрія в хімії та математиці». Авторський колектив: учні Кременчуцького ліцею № 4. Завантажити (1,8 МБ)

Презентація «Хімія як засіб розуміння цілісної картини світу». Авторський колектив: учні Кременчуцького ліцею № 4. Завантажити (12 МБ)