ВОЛОДИМИР  ПІНЧУК

 

 
Головна

Знаменні та пам'ятні дати

Відомі люди Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія району в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Духовне життя

Володимин Пінчук - член Національної спілки журналістів України. Він народився 1 травня 1941 р. в с. Підлісне Дубровицького району. Після закінчення семирічки почав працювати в місцевому колгоспі, продовжив навчання в СПТУ №1 в Сарнах і як механізатор, брав участь в освоєнні цілинних земель. Після служби в армії отримав спеціальність електрика, підвищував свій фах в Пінському індустріально-педагогічному технікумі. До виходу на пенсію працював інженером відділу державної охорони. Через все життя проніс любов до слова, редагував шкільні стінгазети, друкувався в Районних і обласних часописах. Це були вірші, гуморески, публіцистичні виступи, невигадані життєві історії.

У 2010 році у видавництві "Слово Світ" була видана книжка "Школа мудрої любові" (невигадані історії). Вдумливий автор уважно  й мудро досліджує та описує надзвичайно складні, драматичні і навіть трагічні відносини, що є дуже повчальними й нікого не залишають байдужими. В цих історіях - саме життя з його святами та буднями, радістю і смутками, злетами душі чи її падіннями. З них дізнаємося про велич людини, її високу моральність та відповідальність перед Богом, суспільством і родиною.

У 2014 р. у видавництві ПП Панасюк В.А. вийшла ще одна книжка письменника "Стежками кохання та зради". Вона є ніби продовженням першої книжки. Маючи великий життєвий досвід, Володимир Степанович не зупиняється, він підноситьь читачам все нові й нові історії з нашого буденного життя. Всі вони мудрі та повчальні. Кожна невигадана розповідь насичена подіями, які збагачують наше буття, допомагають вчитися на чужих помилках, щоб в подальшому їх не повторювати.

Читаючи історії автора замислюєшся над сенсом життя, цінувати його та дбати про рідних, близьких людей.