МОСІЙЧУК НАТАЛІЯ

 
 
 

Головна

Знаменні та пам'ятні дати

Відомі люди Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія району в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Духовне життя

Народилася поетеса 27 травня 1992 році в м. Сарни. Навчалася й закінчила  Сарненський НВК «школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, згодом освоювала науку в Рівненському кооперативному економіко-правовому  коледжі, а ще вивчала фінанси та кредит у Львівській комерційній академії. Молода літераторка являється членом Сарненської асоціації вільних журналістів України.

«У полоні…» так називається перша збірка поетеси Наталії Мосійчук, яка вийшла в 2016 році.

Мосійчук Н. У полоні…: поезія/

Н. Мосійчук. – Сарни.: Акула,

2016. – 79 с.: іл.

Основою збірки стала поезія, зміст якої передає душевний стан, емоції та почуття поетеси в певний період життя. Ситуації, описані у віршах – це не завжди власні історії, але для того, щоб передати весь біль чи щастя, кожне слово і речення авторка пропускала через себе. 

Надихає на творчість і допомагає здолати поганий настрій Наталії Мосійчук музика. Вона її може слухати безупинно. Нині пише поезію філософського напрямку.

Твори Наталії друкуються в районній газеті «Сарненські новини», «Гарний настрій». Її поезію можна почути на місцевому радіо «Полісся».

Сарненська центральна бібліотека неодноразово запрошувала на чергове засідання літературно-поетичного клубу «Дивослово» місцеву поетесу-літераторку Наталію Мосійчук.