СТАНКОВА ТАМАРА 

 
 
 

Головна

Знаменні та пам'ятні дати

Відомі люди Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія району в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Духовне життя

Народилася і виросла в селищі Степань, що на Рівненщині.

Навчалася в Києві у  Державному педагогічному інституті іноземних мов, а по його закінченню працювала вчителем англійської мови в Степані.

Багаторічна педагогічна праця допомагає їй і в журналістиці. Вона вже не перший рік  плідно співпрацює  з «Сарненськими новинами», часто публікується на сторінках цього видання. Поряд з цим, активно співпрацює з обласними і районними газетами Рівненщини.  Публікують на своїх сторінках розповіді Тамари  Станкової про неординарних наших земляків і всеукраїнські «Голос України», «Україна молода», «Порадниця», журнал «Жінка» та «Дошкільному вихованні», в альманасі «Скіфія-2019».

В 2020 році Тамара Станкова започаткувала на регіональному радіо «Полісся» передачу «Слово про майстрів слова», що транслюється з сусідньої Дубровиці на хвилі 106, 6 FM і на північні райони Рівненщини.

Тамара станкова має збірку віршів для дітей «Підказка Синички».

В 2017 році  видала другу книгу під назвою «Мамо, не йдіть».

Часто Тамару Володимирівну Станкову запрошують на зустрічі до бібліотек та шкіл міста Сарни та району. Вона є активною членкинею літературного клубу «Дивослово», що діє при Сарненській центральній бібліотеці, членом Національної спілки журналістів України.

Станкова Т. Мамо, не йдіть…/ Т. Станкова. – Рівне.: ФОП Олейник В.А. – 2017. – 68 с.: іл.