КЗ "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

Сарненської міської ради

 

 

ГОЛОВНА

НОВИНИ

Бібліограф інформує

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Слово директора

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

ЖУРНАЛИ

2022 рік

 

VIVA! Україна

 

На сторінках журналу ви дізнаєтесь про ексклюзивні матеріали, репортажі з життя українських та світових зірок, хроніки подій зі світського життя, яскраві фотосесії та інтерв'ю.

 

Періодичність видання: 1 раз в місяць

 

Дзвін

 

Щомісячний літературно-мистецький і громадсько-політичний часопис Національної спілки письменників України. В ньому Ви ознайомитесь з публікаціями художніх творів усіх жанрів сучасних та несправедливо забутих українських письменників, а також з літературно-критичними статтями.

 

Періодичність видання: 1 раз в місяць

 

Дім, сад, город

 

Це найкращий журнал для садівників, городників, виноградарів і квітникарів з порадами до часу. На вас чекають такі рубрики як агрономія та захист рослин, фітотерапія, домогосподарство та ін.

 

Періодичність видання: 1 раз в місяць

 

Добрые советы

 

Це щомісячний журнал для жінок. Його головні теми - секрети привабливості, гарного самопочуття, домашнього затишку та гармонії у стосунках із близькими. Кожен номер журналу відкриває інтерв'ю із зіркою - про її особисте життя, професійні успіхи, про будинок, сім'ю та дітей. Журнал «Добрые советы» розповідає про все, що цікавить сучасну жінку.

 

Періодичність видання: 1 раз в місяць

 

Жінка

 

Це громадсько-політичний ілюстрований журнал. В ньому порушуються питання соціального і правового захисту жінок, гендерної рівності у суспільстві, висвітлює діяльність міжнародного жіночого руху. Журнал вміщує практичні поради щодо ведення домашнього господарства, з народної медицини, кулінарії, косметики, рукоділля. Значну увагу приділяє публікаціям на теми моралі, виховання дітей, відродження народних традицій виховання. У кожному номері ви зустрінете безкоштовний додаток «Краса і затишок» (викройки, поради), схеми для вишивання та для плетіння.

 

Періодичність видання: 1 раз в місяць

 

Журнал для жінок

 

В журналі  Ви дізнаєтесь про сімейні драми, поради психологів, моду та красу, кулінарію, здоров'я, та інші актуальні питання.

 

Періодичність видання: 1 раз в місяць

 

Календар знаменних та пам’ятних дат

 

Журна містить перелік ювілейних дат, знаменних та пам’ятних подій всесвітнього значення та подій важливих для України

 

Періодичність видання: виходить щоквартально

 

НВ

 

Це український друкований щотижневий суспільно-політичний журнал. Видання висвітлює головні події та явища в Україні та світі, подає їх об'єктивний аналіз, пропонує інтерв'ю з вітчизняними та зарубіжними зірками політики і суспільства, репортажі з гарячих точок, а також актуальні колонки від лідерів думок.

 

Періодичність видання: 1 раз в тиждень

 

Отдохни

 

Щотижневий популярний розважальний журнал про зірок. Ексклюзивні інтерв'ю та захоплюючі історії з життя відомих людей. Все про бурхливі романи, розкішні весілля, сімейні драми, домашні свята і модні вечірки. Про все, що відбувається з улюбленими артистами, відомими особистостями та світськими персонами.

 

Періодичність видання: 1 раз в тиждень

 

Українська родина

 

Журнал об’єднує українців, які прагнуть вивчати свою історію, культуру, традиції, звичаї. Ви дізнаєтесь багато цікавого про зірок естради та кіно, виховання дітей та здоровий спосіб життя, поради цілителів лікарів та психологів. В журналі для любителів рукоділля є цікаві викрійки та смачні рецепти кулінарії. Журнал містить CD-диск з українськими піснями, майстер класами  та іншим.

 

Періодичність видання: 1 раз в квартал

 

Бібліотечна планета

 

Щоквартальний науково-виробничий журнал у галузі бібліотекознавства, бібліографознавства, документознавства, книгознавства, інформатики.

 

Періодичність видання: 4 рази на рік