ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2018 рік

Березень

28 березня

Користувачі Сарненської ЦРБ прийняли участь у відеоконференції із циклу "Твоє право" на тему: «Спадщина: особливості оподаткування».

Спікерами вебінару були: 
• Панчелюга Катерина Миколаївна - адвокат, що співпрацює з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги
• Оксана Подоляк - інтегратор Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

26 березня

У двадцять перший день весни, у день весняного рівнодення, людство відзначало Всесвітній день поезії… Насправді ж, поезія присутня в нашому житті кожного дня, саме життя в усіх його барвах, з його смутком та радістю – це поезія, та лиш обрані відчувають це, лиш обрані здатні творити.
26 березня в стінах читального залу бібліотеки відбулась літературна година поетичного настрою «Мої улюблені поети», година під’єднання до невидимої поетичної системи, година обміну енергією і теплом…
Свої улюблені поезії читав наш земляк, знаний в районі і за його межами член національних спілок письменників та журналістів України, лауреат літературних премій імені Леоніда Куліша-Зіньківа та «Кобзарик» у галузі дитячої літератури, вчитель, батько, гарний друг, кореспондент, автор більше двадцяти збірок для дорослих та дітей
Василь Григорович Титечко.
Бібліотекарі відділу обслуговування, в свою чергу, підготували книжкову виставку, яку могли переглянути всі бажаючі.

Користувачі Сарненської ЦРБ прийняли участь у відеоконференції із циклу "Реформи в державі" на тему: «Стан реформування первинної медичної допомоги в Рівненській області». 
Спікер вебінару:
• Височанський Василь Іванович регіональний координатор з підтримки реформи охорони здоров’я у Рівненській та Волинській областях

21 березня

Публічні біблітеки с.Кричильськ та с.Корост взяли участь у проекті «Інтелектуальне село», який стартував завдяки ініціативі депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської, з метою відродження інтересу до бібліотек у сільській місцевості. 
В рамках проекту у с.Кричильськ була проведена народознавча година «І вишите життя моє на ньому» - презентація творчості народної майстрині Шепель Марії Тихонівни. Майстриня представила свої роботи - вишиті рушники, скатертини, серветки, сукні, простирадла та ін. Бібліотекар, Наливайко Тетяна Данилівна, розповіла присутнім про життя майстрині, про її сім’ю, з якої і бере натхнення до створення нових робіт. Сама майстриня з радістю розповіла про своє захоплення. А маленькі внучата подарували бабусі чудову пісню та сувеніри виготовлені власними руками. Музичний супровід забезпечив фольклорний ансамбль «Горлиця».
Бібліотека с.Корост зустріла веселим щебетом маленьких відвідувачів. Бібліотекар Короста Любов Гнатівна представила відкрите засідання клубу за інтересами «Пустотливі пальчики»: і що тільки ці «пальчики» не вміють робити – вази, оригамі, витинанки, квіти та ін. Крім того що вміють вправно справлятися з підручними матеріалами, маленькі читачі ше й активні учасники художньої самодіяльності села. І для всіх присутніх виконали чудові українські пісні.
Підсумовуючи захід, завідуюча методично-бібліографічним відділом Людмила Лавор, у свою чергу, наголосила, що за допомогою таких проектів, які реально взаємодіють із книгозбірнями, бібліотеки отримують нові книги, техніку та підтримку, чого дуже потребують.

Відбулось засідання любительського об”єднання
«КІНОМАН» з переглядом фантастичного бойовика
«Аквамен», режисер Джеймс Ван.

20 березня

У читальному залі центральної районної бібліотеки, було проведено методичне консультування, працівників шкільних бібліотек з теоретичними та практичними питаннями впровадження УДК та організації спільних масових заходів. Також було ознайомлено з положеннями обласного конкурсу «Я – патріот!» та районного конкурсу «Вулицями рідної Сарненщини».

14 березня

У житті складно зробити правильний вибір, особливо, якщо йдеться про вибір професії. Оскільки те, що здається правильним і актуальним на сьогодні, завтра може виявитися невірним рішенням. Але від того наскільки правильно обрана професія, залежить, яке місце у суспільстві людина займатиме.
Щоб знайти себе і правильно визначити своє місце в житті, в нашій бібліотеці діє виставка «Вибір професії – крок до життєвого успіху». Отож запрошуємо випускників навчальних закладів, переглянути виставку та зробити правильний вибір.

 

 

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України 17 січня 2017 року прийняла постанову "Про встановлення Дня українського добровольця". Відповідно до неї щороку, 14 березня, в нашій державі відзначають День українського добровольця.
Саме 14 березня 2014 року розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону, коли понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області.
З нагоди цієї подіі в нашій бібліотеці оформлено книжкову викладку «Мужність, патріотизм, пам'ять                             бійців - добровольців», а також проведено патріотичну годину «Український доброволець – взірець патріотизму».

12 березня

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 року «Про затвердження переліку книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів» до відділу комплектування надійшли книги різної тематики, які після обробки розійдуться по бібліотеках районну. Отож,приємного читання.

До 380-річчя від дня народження видатного державно-політичного, культурного діяча, Українського Гетьмана – Славного сина України – Івана Мазепи для студентів аграрного ліцею проведено годину історичного портрету, на якій слухачі простежити родовід, життєвий шлях, непересічні людські якості Великого Українця. Вони змалювали для себе особистість Івана Мазепи – сильного розумом, з блискучою освітою (володів вісьмома мовами), красномовного і добре вихованого, дипломата, знавця людської психології, людини з високим почуттям гідності. Пізнали його глибше, як автора філософських дум і пісень, більше дізнались про Гетьмана як адміністратора, господарника, полководця, щедрого мецената, покровителя Православної Церкви, ширше пізнали боротьбу Мазепи за Незалежність, його прагнення здобути волю і утвердити українську державу, а також про причини невдачі.

07 березня

З нагоди відзначення 205-річниці від дня народження українського поета, художника, мислителя – Тараса Григоровича Шевченка у бібліотеці відбулась літературно-художня композиція «Весна починається з Шевченка».
Ведучі читали поезії Тараса Шевченка про знедолене дитинство, гірку долю матері-кріпачки, яка лише уві сні могла бачити своїх дітей щасливими, про незрівняну красу природи рідної України.
Також з основними подіями життя і творчості Кобзаря ознайомила читачів бібліотеки медіа-презентація “Тарас Шевченко”. Присутні уважно переглянули уривки з художнього фільму “Тарас Шевченко”, здійснили відеоподорож по картинній галереї Шевченка-художника – видатного майстра не тільки слова, а й пензля, ознайомилися з книжковою виставкою “Ніжно вплітається в гомін Дніпра добре і щире Шевченкове слово” .
А окрасою заходу був виступ учасників театральної студії «Юний актор» КЗ Сарненський районний будинок культури - «Кобзарева струна не вмирає».

01 березня

Користувачі Сарненської ЦРБ прийняли участь у відеоконференції із циклу "Твоє право" на тему: «Давай одружимось? Юридичні тонкощі вступу до шлюбу». Спікерами вебінару були: 
• Оксана Подоляк - інтегратор Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
• Віта Оводюк - начальник відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області.

Січень Лютий

2018 рік

 

2017 рік

 

2016 рік

 

2015 рік

 

2014 рік

 

2013 рік