ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

 

АРХІВ    НОВИН

2017 рік

Жовтень

25 жовтня

Об 11.00 годині, в рамках циклу відеоконференцій «Твоє право», у відділі інформаційних технологій та електронних ресурсів Сарненської центральної районної бібліотеки відбувся вебінар "Судові виклики у цивільному судочинстві: порядок їх надсилання та вручення". Спікером вебінару  була Маланчук Ірина Віталіївна – начальник відділу представництва Рівненського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги. Учасники вебінару мали можливість задати запитання спікеру у чаті та отримати ґрунтовну професійну відповідь.

 

14 жовтня День захисника Вітчизни, козацтва та тисячолітніх християнських традицій. З цієї нагоди в бібліотеці відбулась історична година «Україна козацька: п’ять віків історії». Ведучі гортали сторінки історії пов’язані з героїчними подвигами козаків, провели цікаву вікторину, а на кінець «студенти-козаки» грали в веселі козацькі ігри. Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей читального залу оформлена книжкова виставка «Тої слави козацької повік не забудем…», присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності.

 

 

11 жовтня

З нагоди вшанування памяті героїв УПА та Романа Шухевича в центральній районній бібліотеці відбувся історичний калейдоскоп ''Роман Шухевич: постать на тлі доби воюючої України". Захід проходив біля книжкової виставки "УПА: історія нескорених", організованою спільно з Сарненським архівом. В заході приймали участь студенти Сарненського аграрного ліцею, а також були продемонстровані документальні відео: "Історія УПА" та "Історичний подвиг Романа Шухевича".

 

Цьогоріч виповнюється 75 років з часу створення Української повстанської армії, символічним днем заснування якої є 14 жовтня 1942 року.

УПА стала відповіддю на жорстоку окупаційну політику, що змусила українців зорганізуватися у збройні підрозділи, котрі стали частинами Української повстанської армії. Одночас, 30 червня 2017 року, виповнилося 110 років  від дня народження головнокомандувача Української повстанської армії, голови Секретаріату Української Головної Визвольної Ради Романа Шухевича.

Із нагоди цих пам’ятних дат  у фойє районної бібліотеки оформлено документальну виставку «УПА: історія нескорених». Тут висвітлена інформація про історію створення армії та командирів визвольного руху Р. Шухевича, Т.Бульбу-Боровця, К.Савура та інших. Книжкову експозицію доповнює виставка копій документів та матеріалів, які були надані архівним відділом Сарненської РДА.

 

03 жовтня

 

Пройшла нарада бібліотечних працівників Сарненського району.

На початку наради з присутніми провели консультацію представники Сарненського центру надання первинної правової допомоги.

Продовжила нараду директор КЗ «Сарненська ЦСПШБ» Надія Рибачок, яка у своєму виступі наголосила на підготовку установ до роботи в осінньо-зимовий період та особливо зупинилась на роботі бібліотек в умовах ОТГ.

З коротким аналізом діяльності бібліотек системи за 9 місяців 2017 року виступила завідувачка методико-бібліографічним відділом Людмила Лавор. Вона відмітила активну участь наших фахівців у цьогорічних акціях та конкурсах. Присутні також переглянули роботи переможців районного конкурсу слайд-презентації «Моя бібліотека». 

Про підведення підсумків Всеукраїнського літературного конкурсу «Творчі канікули» та організацію проведення у бібліотеках системи районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Профі-кемп» розповіла Валентина Гольонкозаступник директора ЦСПШБ  з питань обслуговування дітей.

Про організацію навчання бібліотечних працівників з комп’ютерними технологіями у ІV кварталі повідомила Руслана Артемчук – завідувачка  відділом інформаційних  технологій та електронних ресурсів.

На завершення семінару, про роботу з фондом та організацію передплати на наступний рік розповіла провідний бібліотекар відділу комплектування та обробки документів Галина Іздепська.

Червень  Травень Квітень  Березень  Лютий   Січень

Липень Серпень Вересень    

 

2016 рік

 

2015 рік

 

2014 рік

 

2013 рік