КЗ "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

Сарненської міської ради

 

 

 

 

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2021 рік

 

В Е Р ЕС Е Н Ь

 

22 вересня

 

У секторі інформаційних технологій та електронних ресурсів Сарненської центральної бібліотеки користувачі і працівники Сарненської ЦБ та Сарненської бібліотеки для дітей прийняли участь у відеоконференції із циклу «Твоє право» на тему «Загальні підстави для призначення пенсії», яка транслювалася на каналі "Рівненська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека" на You Tube. 

Спікер – Ілона Куль, адвокат, що співпрацює з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

15 вересня

 

У секторі інформаційних технологій та електронних ресурсів Сарненської центральної бібліотеки користувачі і працівники Сарненської ЦБ та Сарненської бібліотеки для дітей прийняли участь у відеоконференції із циклу "Реформи в державі: роз’яснення фахівця" на тему: "Одноразове добровільне декларування. Дистанційна взаємодія з органами ДПС. Форма 20-ОПП." Спікерами відеоконференції були: Ірина Матвійчук - начальник відділу інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Рівненській області; Леонід Рубанський - начальник Рівненської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області.

14 вересня

 

Михайло Грушевський – вчений світового рівня, творча спадщина якого вражає своїм тематичним діапазоном, енциклопедичністю, універсальністю. До 155-річниці від дня народження історика, науковця, публіциста, громадського та політичного діяча до послуг користувачів оформлена книжкова виставка «Тому роду не буде переводу, в котрому браття милують згоду».

 

06 вересня

 

Начальник відділу соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації та пробаційних програм Державної установи «Центр пробації» Христина Ануфрієва та провідний фахівець Олександр Макаревич надавали методичну та практичну допомогу щодо проведення соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації персоналу Вараського РВ, Вараського РС, Рівненського РВ №3, Рівненського РС №1, Сарненського РВ, Сарненського РС №1, Сарненського РС №2. Захід відбувся на базі КЗ «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек».

 

Архів новин