КЗ "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

Сарненської міської ради

 

 

 

 

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2021 рік

 

К В І Т Е Н Ь

 

22 квітня

 

З 29 березня по 30 квітня у Сарненській територіальній громаді проходить щорічна традиційна акція «За чисте довкілля».

"Збережемо красу землі" - під таким гаслом працівники Сарненської центральної бібліотеки долучились до прибирання територій у день благоустрою.

20 квітня

 

У секторі інформаційних технологій та електронних ресурсів користувачі та працівники Сарненської центральної бібліотеки прийняли участь у вебінарі на тему: «Доступність об’єктів для маломобільних груп населення».

Спікером вебінару був: Петро Поліщук, бібліотекар, тренер-консультант інтернет-центру «Окуляр» Рівненської ОУНБ, радник міського голови з питань роботи людей з інвалідністю.

16 квітня

 

18 квітня в Україні відзначається День пам’яток історії та культури. Унікальні історико-культурні надбання, які століттями створювалися на території нашої країни попередніми поколіннями, є невід’ємною складовою культурної спадщини України.

У фонді нашої бібліотеки є багато ілюстрованих книжок і фотоальбомів даної тематики. Запрошуємо вас до перегляду книжкової викладки “Історична спадщина”.

 

 

15 квітня

 

15 квітня - 17 випускників!

Два місяці проминули дуже швидко. Багато хто прийшов до нас, як першокласник – вчився тримати мишку, пізнавати складову комп’ютера, вивчав клавіатуру, дізнався про необмежені можливості Інтернету. Багато операцій були складними та не зрозумілими, а особливо нові слова та вирази: кулер, вінчестер, ворд, браузер, ютуб, гугл…..

Сьогодні ми можемо із впевненістю сказати, що наші випускники не тільки знають, а й вміють користуватися і гуглом, і ютубом, соціальними мережами, електронною поштою, користуються й іншими новомодними сервісами сучасного інтернет-простору. Після проведеного екзамену - кожен учень отримав Сертифікат про закінчення курсів.

Хочеться від щирого серця побажати всім щастя, радості, достатку, міцного здоров'я, нехай вас оточують повага і любов та життєрадісність.

 

 

14 квітня

 

У секторі інформаційних технологій та електронних ресурсів користувачі та працівники Сарненської центральної бібліотеки прийняли участь у відеоконференції із циклу «Твоє право» на тему: «Земельна реформа в Україні». Спікером відеоконференції був: Григорій Ососкало, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

11 квітня

 

11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

 

 

1 квітня

 

Працівники Сарненської центральної бібліотеки та бібліотеки для дітей прийняли участь онлайн-тренінгу «Переводимо бібліотечні фонди на УДК: проблемні питання". В ході заняття учасники отримали теоретичні та практичні поради щодо індексування документів за таблицями УДК. Щиро дякуємо спікеру Тетяні Панчук, провідному бібліотекарю відділу формування фондів РОУНБ, за змістовне навчання.

1 квітня

 

"Гумор і сатира в нашому житті".

Гуморина до дня сміху.

 

 

Архів новин