ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2017 рік

Вересень

 

З метою підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення у фойє бібліотеки оформлено тематичну поличку "Сарненський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги", на якій розміщено матеріали які надав Сарненський центр з надання безоплатної та вторинної правової допомоги та книги з фондів ЦРБ. Дана виставка буде цікава людям, які потребують правової допомоги та роз'яснень деяких юридичних питань. А також на веб-сайті районної книгозбірні створено веб-рубрику «Безоплатна правова допомога м.Сарни», де ви можете знайти інформацію та безкоштовні консультації правової тематики

(http://lib.sowa.com.ua/pravova%20dop%20sarny/pravovasarny.htm )

 

14 вересня

У «мистецькому салоні» районної книгозбірні відбулося чергове засідання любительського об’єднання «Кіноман» з демонстрацією художньої стрічки«Монстр-траків»

 

12 вересня

Об 11 годині у відділі інформаційних технологій та електронних ресурсів районної  бібліотеки відбулась відеоконференція на тему «Оподаткування підприємств та організацій інвалідів. Особливості оподаткування людей з інвалідністю». Спікером виступала - Вакольчук Тетяна Геннадіївна, головний державний інспектор відділу організації роботи ГУ ДФС. Відеоконференція проведена в рамках циклу інтерактивних консультацій для людей з інвалідністю.

Посилання на відеоконференцію тут:              https://www.youtube.com/watch?v=y1_jdJ1pusY

10 вересня

 

В читальній залі районної бібліотеки діє книжкова виставка "Ісповідник віри" до 125-річчя від дня народження Йосифа Сліпого.

Верхо́вний Архієпи́скоп Йо́сиф Сліпи́й (у світі Йо́сиф Коберни́цький-Дичко́вський; 17 лютого1892, с. Заздрість - 7 вересня1984, Рим) - єпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви; з 1 листопада 1944 року Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський, з 23 грудня 1963 року Верховний Архієпископ Львівський -предстоятель Української греко-католицької церкви.

 

01 вересня

У перший день осені в Україні відзначають День знань — свято для першокласників і початок нового навчального року для всіх інших школярів, вчителів, студентів і викладачів.

Традиційно до районної бібліотеки завітали учні ЗОШ № 4.Тема першого уроку: «Ми українці, ми європейці», мета якого - сформувати уявлення про Україну, як незалежну європейську державу зі своєю історією та культурною спадщиною, надати учням знання про Європейський Союз та його символіку, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів.

 

Архів новин