ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2019 рік

 

Травень

 

15 травня

В Сарненській ЦРБ проведено семінар – нараду бібліотечних працівників району з питань організації роботи бібліотечних закладів у літній період. Із вступним словом виступила директор КЗ «Сарненська ЦСПШБ» Діана Тимощук, яка ознайомила присутніх з надходженнями від платної діяльності та підняла ряд виробничих питань. Заступник директора по роботі з дітьми, Валентина Гольонко, презентувала добірку бібліотечних веб-ресурсів на допомогу організації дозвілля дітей в період літніх канікул та ознайомила з підсумками обласного етапу конкурсу «Кращий читач». Завідуючою методично-бібліографічним відділм Людмилою Лавор, підготовлено огдяд методичних порад з досвіду роботи бібліотек області: за матеріалами обласного семінару-практикуму – «Велика майстерня популяризації авторів Рівненщини. Завідувачка відділу комплектування та обробки документів Ліна Жабчик, акцентувала увагу на списанні та переобліку бібліотечних фондів у ПШБ та організації передплати періодичних видань на ІІ півріччя 2019 року.

На завершення присутні бібліотекарі обмінялись думками, підвели підсумки заняття, висловили думки про його рівень та побажання.

14 травня

19 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

З цієї нагоди у читальній залі бібліотеки діє книжково-ілюстративна виставка-реквієм «Прости нас, пам`яте, прости»
День пам'яті жертв політичних репресій в Україні встановлено згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щороку відзначається у третю неділю травня. Цю пам'ятну дату встановлено окремою датою на підтримку ініціативи громадськості. 
Раніше репресованих згадували разом із жертвами голодоморів і лише сьогодні жодних таємниць, замовчувань та викривлень у питаннях, які стосуються політичних репресій немає і не може бути. Священним обов'язком кожного громадянина будь-якої держави є збереження пам'яті про минуле свого народу. Саме тому нам, сьогоднішнім українцям, так важливо привернути увагу нашого суспільства до трагічних подій історії України. 
Тож запрошуємо всіх до цікавого та вдумливого перегляду книжково-ілюстративної виставки-реквієм. 
Чекаємо на зустріч з вами.

03 травня

22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня днями пам’яті і примирення. З нагоди Дня Перемоги в бібліотеці експонується історичний пазл «Не згасне слава героїв » , на якому представлені кращі книги воєнної тематики. Матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій. Основна мета історичного пазлу – показати відвідувачам, якою великою ціною нашому народу дісталася Перемога і ще раз нагадати , що цей всесвітньо-історичний подвиг не згасне у віках, він назавжди залишиться у вдячній пам`яті людства.

Архів новин