КЗ "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

Сарненської міської ради

 

 

 

 

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2021 рік

 

Л И П Е Н Ь

 

6 липня 

 

"Валентин Чемерис - письменник з багатогранним талантом" (85-річчя від дня народження Валентина Лукича Чемериса, українського письменника).

 

6 липня

1 липня 2021 року, делегація бібліотекарів Сарненщини, прийняла участь у професійній навчальній поїздці бібліотекарів Рівненшини до м.Луцьк, організатором якої була Рівненська обласна бібліотека в партнерстві з ГО «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації».

Нас привітно зустріли та поділилися досвідом: бібліотека-філія №2 для дітей, Центральна бібліотека для дітей " Бібліотека- студія ДІМ " та бібліотека-філія №6 Комунального закладу «Луцька централізована система».

Також ми відвідали історичні пам'ятки міста - це Музей Волинської ікони та Замок Любарта.

Поїздка була цікавою та змістовною, спрямованою на те, щоб розширити свій світогляд на роботу бібліотек у новому форматі.

5 липня 

 

У сонячний день до Сарненської центральної бібліотеки завітала середня група літнього розважального табору КЗ Центр дитячої та юнацької творчості м.Сарни на пізнавально-оглядову екскурсію «Чарівний світ книги».

Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Активна дітвора мала змогу ознайомитися з усіма відділами книгозбірні, новими книжками, виставками літератури, періодичними виданнями, дізнатися про правила користування бібліотекою та її послуги, а також познайомилась з веб-сторінкою бібліотеки та переглянула цікаві відео з youtubе.

2 липня 

 

Індивідуальні навчання на смартфонах та планшетах «Я і гаджет» продовжуються.

1 липня 

 

"Новеліст, повістяр та романіст" (130 років від дня народження Петра Йосиповича Панча, українського письменника).

 

 

Архів новин