ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2017 рік

 

Липень

 

14 липня

 

Працівниками культури було організовано виїзний семінар –творчу майстерню на тему: «Краєзнавство як ресурс розвитку туризму», щоб на прикладі показати співпрацю з організаціями, які займаються розвитком туризму, які послуги можливо надавати своїм партнерам і туристам.

Семінар проходив у вигляді туристичної мандрівки кращим закладами культури Сарненщини і розпочався у смт.Степань. Учасників семінару щиро зустрічали голова селищної ради Коротчук В.А., завідувачка публічною бібліотеко Крот Т.А., директор будинку культури Торчик І.В. та провідний бібліотекар публічної бібліотеки Радкевич Л.В. вона ж була і гідом протягом усього семінару. Працівники культури випробували на собі перший туристичний маршрут та пройшлися історичними стежками древнього Степаня. Історія Степаня вражає своєю унікальністю, невичерпністю знахідок, легенд та головне – історичними постатями та відомими іменами. 

Учасники відвідали також будинок культури та публічну бібліотеку смт.Степань. Керівники закладів розповіли про досягнення в обслуговуванні відвідувачів та аспекти досліджень місцевої історії, які проводяться бібліотекою. Адже саме бібліотека має найбільше значення для розвитку місцевого краєзнавства.

Продовження мандрівки по осередкам краєзнавчої роботи на селі продовжилося у Калинівській публічно-шкільній бібліотеці. Хоча  село досить «молоде» в порівнянні з Степанем, але родзинкою бібліотеки є музейна експозиція «Історія побуту села Калинівка». Бібліотекар Гоч І.С. розповіла про історію створення експозиції та окремо зупинилася на деяких експонатах.

Наступний етап подорожі проходив у не менш колоритному та самобутньому селі Кузьмівка. Директор будинку культури Зубик Б.В. гостинно запросила учасників ознайомитись із закладом. Завідувачка бібліотекою Тарасюк Н.В. розповіла про своє захоплення – виготовлення ляльок-мотанок, а їх вона вміє робити багато видів – ляльки-круп’янки, ключниці, травниці та ін. Одну з них, ляльку- подорожницю і виготовили всі бажаючі на майстер-класі разом з Нелею Василівною.

Виїзний семінар-творча майстерня – як форма переймання передового досвіду – справив глибоке і незабутнє враження на колег з різних закладів культури району, збагатив присутніх новими знаннями з історії і культури рідного краю та вразив інноваційністю і неординарністю туристичного краєзнавства.

 

 

 

13 липня

 

В читальній залі Сарненської центральної  районної бібліотеки відбулася зустріч з депутатом Рівненської обласної ради Ксенією Павловською. Метою зустрічі було відзначення переможців проекту «Інтелектуальне село». Під час вільного спілкування з краянами у теплій, дружній атмосфері, була представлена слайд-презентація про співпрацю сільських бібліотек та депутата Ксенії Сергіївни, звучали вітальні слова переможцям та побажання творчого натхнення, наснаги у роботі для всіх присутніх.
Перше місце здобула Люхчанська публічно-шкільна бібліотека і поїхала до рідних стін з ноутбуком. Почесне друге та третє місця здобули бібліотеки с.Кузьмівка та с.Чемерне, отримавши у подарунок енциклопедичні довідники з основних шкільних предметів. Інші учасники проекту відзначені комплектами дитячої літератури.

Щиро вітаємо колег – переможців і, так тримати!!!

 

 

Архів новин