ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2017 рік

Червень

 

 

19 червня

В рамках акції «Письменницький маршрут», започатковоної Рівненською обласною універсальною бібліотекоюю, 19 червня 2017 року в Сарненській центральній районній бібліотеці відбулась зустріч з літераторами Рівненщини:

 - Вікторією Михайлівною Климентовською -  рівненською поетесою, авторкою п’яти поетичних збірок, активною учасницею літературного процесу на Рівненщині,  лауреата літературної премії імені В.Поліщука, члена Національної спілки письменників України.

 - Ростиславом Михайловичем Слободенюком - рівненським поетом,  автором трьох поетичних збірок, членом Національної спілки письменників.

 - Олександром Володимировичем Євтушком - рівненським письменником, лауреатом ІІІ премії від видавництва «Смолоскип», заступником голови Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, журналістом, критиком, науковцем.

Зустріч  пройшла в теплій та дружній атмосфері. Звучало багато віршів та прози у виконанні самих авторів. На згадку літератори подарували для читачів бібліотеки свої доробки.

 

 

15 червня

Відбулася нарада-семінар бібліотекарів Сарненського району  «Організації дозвілля в період літніх канікул». Відкрила семінар директор КЗ «Сарненська ЦСПШБ» Рибачок Н.Д., та ознайомила присутніх зі змінами у Колективному договорі та основними напрямками роботи бібліотек. Завідувачка методично-бібліографічним відділом Лавор Л.К.  у своєму виступі наголосила на актуальні теми та пріоритетні форми роботи на літній період та поділилася враженнями від участі у професійному візиті до бібліотек м.Львова.

Про особливості роботи бібліотек з користувачами-дітьми розповіла заступник директора по роботі з дітьми В.В.Гольонко.  

Завідувачка відділом інформаційних  технологій та електронних ресурсів  Артемчук Р.М. проаналізувала діяльність ПШБ з інформаційно-комп’ютерними технологіями та ознайомила з планом навчань бібліотекарів на найближчий період. Про роботу з книжковими фондами розповіла завідувачка відділом  комплектування і обробки документів Жабчик Л.Я.

На завершення семінару завідувачка публічною бібліотекою с.Немовичі Жук Л.С. поділилася досвідом роботи з формування туристичної інфраструктури села. Отримані на семінарі знання бібліотекарям необхідно буде використати у своїй роботі вже найближчим часом. Тож бажаємо колегам плідної роботи, а також організації цікавого та змістовного дозвілля у своїх книгозбірнях.

 

 

01 червня

На базі навчально-тренінгового центру РДОБ відбувся семінар-тренінг «Інструментарій сучасного бібліотекаря: нові соціальні сервіси». Тренінг проводив  директор digital агентства Ліонест, ведучий учасник форумів підтримки користувачів Google, картограф та місцевий експерт Google, тренер з цифрових медіа  - Олег Костюкевич. Участь у тренінгу від Сарненської центральної районної бібліотеки взяла завідуюча відділом інформаційних технологій Руслана Артемчук.

В рамках тренінгу ми познайомилися з  цифровими інструментами, які можна використовувати для поширення інформації, зокрема: можливості Google+, створення брендової сторінки в Google+; проаналізували деякі аспекти роботи з соціальним сервісом «Facebook» для ефективної взаємодії з аудиторією; розглянули інструменти соціальних мереж для побудови репутації бібліотеки та просування ресурсів і послуг серед користувачів та потенційних відвідувачів, а також практично змогли опанувати нові сервіси.

 

01 червня

 

На терасі бібліотеки  пройшла народознавча година «Свята нашого народу», під час якої присутні дізналися про традиції святкування Трійці або Зелених свят, доторкнулися краєчком до величного свята, яке проводжає весну і зустрічає літо.  

Для більш детального ознайомлення із традиціями святкування Трійці, про його історію в районній бібліотеці оформлено книжкову виставку: «Зелена неділя літо починає».

 

 

 

Архів новин