ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2018 рік

Листопад

09 листопада

Наша країна відзначає День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом Президента України від 6 листопада 1997-го року. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання. Ми також не відстали від цієї акції. Відвідувачі книгозбірні зібрались у дружньому колі для написання словникового диктанту. Звичайно це була не перевірка грамотності, а єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

07 листопада

Користувачі Сарненської ЦРБ, прийвняли участь у вебінарі із циклу  «Твоє право» на тему: "Відповідальність неповнолітніх".

Роз’яснення у законодавстві надала спікер вебінару - адвокат, який співпрацює з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бідюк Тетяна Вячеславівна.

Жовтень

30 жовтня

Користувачі Сарненської ЦРБ прийняли участь у  вебінарі із циклу "Реформи в державі: роз'яснення фахівця" на тему  «Особливості опалювального сезону:  вимоги безпеки під час експлуатації котлів; правильне оформлення працівників».
Спікерами вебінару були: 
- начальник відділу нагляду у промисловості Управління Держпраці у Рівненській області Іван Онищук -  яка роз’яснювала вимоги безпеки під час експлуатації котлів та тепломеханічного обладнання;
-  заступник начальника відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Рівненській області Маргарита Захарчук -роз’яснювала про оформлення працівників на період опалювального сезону, ризики нелегальної праці, відповідальність роботодавців за порушення трудового законодавства.

26 жовтня

Відбулась презентація нової книги сучасного українського письменника Макса Кідрука «Де немає Бога». Цікава розповідь цікавої людини тримала всіх в полоні інтриги протягом всієї зустрічі.
Після завершення презентації всім бажаючим була надана змога поспілкуватися з автором, отримати відповіді на запитання, придбати книги з автографом Макса Кідрука та зробити селфі на згадку.

25 жовтня

Відбулася нарада – семінар бібліотекарів Сарненського району, в ході якої розглядалися питання підготовки установ до роботи в осінньо – зимовий період, передплата періодичних видань на 1-ше півріччя 2019 року, про підсумки обласних та Всеукраїнських конкурсів у 2018 році, перегляд робіт переможців районного конкурсу «Бібліотечне портфоліо - 2018», ознайомлення з матеріалами обласних семінарів «Розвиток туризму краю послугами публічної бібліотеки» та «Впровадження медіа як ефективний ресурс сучасної бібліотеки». На закінчення були обговорені різні організаційні питання.

20 жовтня

Ми розпочали перші уроки у "Школі для тих, кому за..." Звичайно, нашим "учням" важко даються перші години роботи з комп'ютерною технікою, але це тільки початок, сподіваємось, що ми спільно подолаємо всі труднощі у освоєнні ІКТ.

11 жовтня

14 жовтня кожного року весь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю. Свято Покрови було найбільшим святом для козаків. Цього дня у них відбувалися вибори нового отамана. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Україні воно набуло ще й козацького змісту та отримало другу  назву — Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва.
10 жовня 2018 року в районній бібліотеці відбулось воістину козацьке свято! Спільно з відділом сім’ї та молоді РДА бібліотекарі провели посвяту в козаки. Діти грали, перемагали, танцювали, їли кашу, слухали легенди та казки про козаків, дивились відео, отримували подарунки. Одним словом, насолоджувались святом!

Січень  Лютий  Березень  Квітень Травень Червень    Липень Серпень Вересень

Архів новин