ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2019 рік

Серпень

29 серпня

                                                                                              Анонс
Восени Макс Кідрук презентуватиме роман з доповненою реальністю у Cарнах Письменник Макс Кідрук вирушає в чергову мандрівку країною, аби презентувати новий роман «Доки світло не згасне назавжди». Цьогоріч розмова буде не лише про книгу, а й про спеціально розроблений до неї мобільний додаток.
До міста Сарни завітає 13 вересня. Презентація відбудеться о 15:00, Центральна районна бібліотека (вул. Демократична, 34).
Вхід вільний.
Про роман:
За словами автора, «Доки світло не згасне назавжди» – це суміш драматичної історії та фантастики. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. Щоправда Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.
Мобільний додаток:
Найбільш ефектною частиною додатку буде інтерактивна обкладинка, але найважливішою – додаткові тексти або відгалуження основного сюжету, які описуватимуть другопланових героїв, розкриватимуть невидимі зв’язки, показуватимуть той чи той епізод з абсолютно несподіваного боку. Що це дає? Для читача - глибину, для автора - можливість створити об’ємну історію з купою взаємопов’язаних деталей, складність і продуманість яких обмежується лише його уявою.
Більше про книгу й додаток можна буде дізнатися під час презентації.
Організатор туру - Мистецьке об’єднання «Стендаль», інформаційний партнер – Територія.

23 серпня

Щиро вітаємо нашого директора Тимощук Діану Ігорівну з нагородженням з нагоди Дня Незалежності України! Ми всі радіємо за неї та бажаємо всього найкращого!!!

19 серпня

В рамках святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання громадян, в бібліотеці протягом серпня діє тематична експозиція на тему: «Україна давня і нова: народ, релігія, культура». На якій представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.

06 серпня

7 серпня 2019 року виповнюється 200 років з дня народження видатного письменника, перекладача, історика, громадського діяча, фольклориста, однієї з основних постатей національної культури – Пантелеймона Куліша. В «Мистецькому салоні» нашої бібліотеки розмістилась виставка побудована на архівних матеріалах та книгах з фонду бібліотеки. Вшановуючи пам’ять видатного українця, ми з вдячністю згадуємо його як засновника першого українського журналу „Основа”, перекладача Біблії українською мовою, автора першого історичного роману „Чорна рада” „Граматики” для простих людей та багатьох інших творів. Пантелеймон Олександрович — автор перекладів зі світової класики Шекспіра, Байрона, Гете”. Загалом же складна творчість П. Куліша належить до найцінніших здобутків української культури. Вона сприяла піднесенню національної літератури до світових обширів і створила ряд перспективних традицій, що провістили чимало тенденцій української літератури XX ст.

Архів новин