КЗ "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

Сарненської міської ради

 

 

 

 

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

НОВИНИ  БІБЛІОТЕКИ

2021 рік

 

Ч Е Р В Е Н Ь

 

   

 

9 червня

 

У секторі інформаційних технологій та електронних ресурсів Сарненської центральної бібліотеки користувачі та працівники Сарненської ЦБ прийняли участь у відеоконференції із циклу "Реформи в державі: роз’яснення фахівця" на тему: «Підвищена небезпека робіт в колодязях, закритих ємностях: причини нещасних випадків, ризики, вимоги безпеки».

9 червня

 

"Письменник з мужнім і чутливим серцем", під такою назвою діє книжкова виставка присвячена 70-річчю від дня народження українського письменника Василя Шкляра.

 

8 червня

 

У секторі інформаційних технологій та електронних ресурсів Сарненської центральної бібліотеки користувачі та працівники Сарненської ЦБ та Сарненської бібліотеки для дітей прийняли участь у круглому столі з питань дотримання прав жінок з інвалідністю, гендерної рівності та інвалідності в Рівненській та Волинській областях.

3 червня

 

В рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та з нагоди 10-ї річниці прийняття закону про безоплатну правову допомогу в бібліотеці відбувся кінопоказ документального фільму «Раби», який порушує питання торгівлі людьми.

Фахівець центру Аліна Харченко спільно із партнерами Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області Юлією Овсійчук провели обговорення фільму з учнями старших класів ліцею № 4, а також відбулася дискусія на тему «Міфи та стереотипи стосовно торгівлі людьми».

2 червня

 

До нас завітали учні Сарненського ліцею № 4 на відео-подорож «Природа – джерело життя і краси», приурочену Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища. Відвідувачі з захопленням пройшли стежками подорожі, якими їх провела Ольга Іванівна Позняк, фахівець екологічної освіти Рівненського природного заповідника. Ліцеїсти також мали чудову нагоду погортати сторінки книг з книжкової виставки «День довкілля 2021» про природу нашого краю і всієї України, про все те, що ми можемо втратити, не оберігаючи довкілля.

 

Архів новин