КЗ "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

Сарненської міської ради

 

 

ГОЛОВНА

НОВИНИ

Бібліограф інформує

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Слово директора

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

 

Нові  надходження

 

1

А у нас знову є що почитати... Далі буде, слідкуйте за анонсами.

 

Кайлі Форнасьєр

 

«Усе про що я мовчала»

 

Важко змiнювати школу, коли ти не в змозi спiлкуватися з людьми. Важко кохати i не мати змоги вiдповiсти коханому на зiзнання. Важко прийняти свiт, коли не приймаєш себе.

Пайпер Родс — дівчина-підліток із селективною німотою. Вона не може говорити, коли захоче. Після сварки з найкращою подругою Пайпер вирішує почати все спочатку та змінити не лише школу, але й себе. У новій школі в неї закохується зірковий хлопець на ім’я Вест.

Історія їхнього кохання сповнена сумнівів Пайпер, відданості Веста та надзвичайної романтики серед пишної австралійської природи.

Читайте про ніжне та сповнене сумнівів перше кохання, про непростий пошук себе у світі, про цінність родинного тепла та затишку i про те, як важливо залишатися вірним собі.

 

Йоанна Ягелло

 

«Зелені мартенси»

 

На думку Фелікса, школа нагадує фронт, на якому точиться безупинне суперництво. У кого крутіший смартфон? Хто прийшов у фірмових шмотках? Але хлопець не збирається брати участі в цих змаганнях: у нього набагато серйозніші проблеми, до того ж, доводиться на невизначений час стати головою родини. Його мати знайшла роботу за кордоном, батько давно має нову сім'ю, а молодша сестра наближається до небезпечного підліткового віку і, як більшість її однолітків, аж ніяк не схильна до хатніх обов’язків!

Отилія теж не схожа на своїх однокласників: барвистий одяг, копиця рудого волосся, зайва вага, якою дівчина взагалі не переймається, і улюблені зелені мартенси. А ще – оптимізм, який Отилія-Опта просто випромінює, хоч їй і самій не бракує проблем.

Не дивно, що Фелікс відразу звертає увагу на Опту. Цих двох аутсайдерів швидко поєднає дружба. А може, щось більше?

 

Катя Бльостка

 

«Матера вам не наймичка або Чому діти – це прекрасно»

 

Ця книжка про реальне, живе, неідеальне материнство. Про матеру, яка через призму гумору та самоіронії, використовуючи легку дозу елегантних матюків, намагається день перестоять і ніч передержатись. Від тесту на вагітність до баталій у садочку. Про перші купання, зуби, соплі й незручні запитання. 

Поважною ходою пройдемося по всіх періодах материнства, намагаючись триматися курсу на збереження здорового глузду та душевної рівноваги. Розберемо стереотипи, зруйнуємо шаблони, ніжно «обезврєдимо» бабу. Виробимо імунітет до непрошених порад і забобонів.  

Ця книжка для мам, щоб підтримати і надихнути; майбутніх мам, щоб налаштуватись і знати, чого чекати; бабусь, щоб згадати і пережити знову; і татусів, щоб краще зрозуміти всіх цих дам.

Катя Бльостка — «матера» чотирьох синів, блогерка. Народилась і виросла в смт Гоща Рівненської області. У 2014-му переїхала у США.

Софі де Вільнуазі

 

«Блог чи життя?»

 

П’ятнадцятирічна дівчина Лея Мюллер мешкає у провінційному містечку Франції. Вона захоплюється високою модою і створює власний модний блоґ… Але своє життя Лея вважає надто нудним і непривабливим, тож вона «позичає» зіркове життя однієї модної блоґерки і дописує під ніком Шайна. Модні покази, відомі бренди, захопливі подорожі, вишуканий одяг — мрія, а не життя.

Але одного разу Шайну справді запрошують на показ мод у Парижі! Неповнолітня Лея зважується на найризикованішу авантюру. Чим усе закінчиться та чи вдасться Леї досягти своєї мрії, розпочавши все з брехні?

Зворушливий роман про підліткові проблеми, довіру, родинні цінності та любов.

Кріс Ґрабенштайн

 

«Втеча з бібліотека містера Лімончелло»

 

Кайлі обожнює настільні ігри. У них байдуже на твій вік чи розмір м’язів: трохи кмітливості, трохи вдачі – і кожен має шанс перемогти. Тож Кайл дізнається, що геніальний розробник ігор Луїджі Лімончелло, долучився до створення місцевої бібліотеки й запрошує дванадцятеро дітей провести в ній ніч, хлопець вирішує будь-що потрапити туди. Власне, опинитися в бібліотеці виявилося доволі просто. А от вибратися… Несподівано для дітей уся бібліотека перетворюється на поле для гри, а самі вони стають у цій грі живими фішками!

Френк Герберт

 

«Месія Дюни»

 

Після війни, прозваної джигадом Муад’Діба, Пол Атрід посідає імператорський трон і запроваджує новий, фрименський, лад. Здавалось би, нарешті як на Дюні, так і в Галактиці повинні запанувати мир і спокій. Проте колись могутні, а тепер позбавлені влади династії жадають реваншу, їм відомі слабкі сторони Імператора - його дар передбачати майбутнє, яке, - * на жаль, він не може змінити. Месії Дюни зостається тільки одне - бути Месією до кінця.

Тіна Гальянова

 

«Ходінння туди і назад»

 

Дзеркало — це тонкий таємничий рубіж, завіса між двома світами: повсякденно-буденним, у якому існуємо всі ми, і містичним Нічгородом, потойбічною Країною, де народжу­ється натхнення. Який зв'язок між цими двома світами? Може, той самий, що існує між митцем та його творінням? Містично-фантастичний роман Тіни Гальянової дає таку відповідь: кожен автор має свого «донора» в потойбічні, який майже надиктовує йому свій твір. А інколи й самому авторові вдається зазирнути в потойбічне задзеркалля, як це сталося з героїнею роману, Дією. Опинившись у комі, на межі життя і смерті, вона несподівано стає тим самим «донором», який дає натхнення своєму «реципієнтові». А повернувшись до життя — отримує натхнення вже сама. Але яка ціна цього зв'язку та подорожей між двома світами?..