КЗ "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

Сарненської міської ради

 

 

ГОЛОВНА

НОВИНИ

АРХІВ НОВИН

Бібліограф інформує

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Слово директора

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

Книга тижня

 

2023 рік    2022 рік

Це історія про те, як непросто стати самим собою і яка це насолода — знехтувати всіма умовностями, що відокремлюють нас від мрії.
 Роман про життя маленького американського містечка.
Що приховує наш страх?
Віта має життя, про яке мріє більшість жінок. Єдине, що заважає жінці повноцінно насолоджуватись життям, - це її дивна фобія. З невідомої для себе причини Віта жахливо боїться метеликів, але ігнорує цей страх.
Проте все ж доведеться звернути на нього увагу, адже в її житті раптово з’являється загадковий чоловік із брошкою у формі метелика.
«Ефект «Розі» – романтична комедія про подружнє життя і батьківство.
Це першорядний роман датського письменника, який живе в США, став бестселером і був перекладений на англійську, французьку, португальську та іншими європейськими мовами.
"Турист мимоволі" Енн Тайлер — це не просто роман, а подорож у світ втрачених можливостей і знову знайдених втрачених реалій.

Дебютний роман Ернана Діаза — зворушлива й глибока оповідь про самоту, інакшість та пошуки рідної душі. Її головний герой, Гокан, юний іммігрант зі Швеції, опиняється в Каліфорнії й вирушає у подорож із наміром пішки перетнути континент, щоб знайти свого випадково загубленого брата.

"Сповнена віри" - це історія живого, наповненого емоціями - від темних страждань до істинного щастя - рухомого портрета молодої жінки, що знаходила свій шлях у сучасному світі.

Це захопливий автобіографічний роман Олександра Будька на позивний «Терен», командира взводу 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатської Січі», який втратив обидві ноги під час харківського контрнаступу. Це історія про сміливість, вірність, чесність перед собою та побратимами, про віру в Перемогу та Україну; історія впертого чоловіка.

Кохати і бути коханою попри перешкоди, чи залишатися вірною, нехай і нещасною у шлюбі? Життя Марії, звичайної шкільної вчительки проходить ніби за розкладом: чоловік, діти, перевірка зошитів та викладання, у літню відпустку - в гості до мами. І як це часто буває, життя не попереджає про свої плани, і може хитнути з боку в бік саме тоді, коли на це не очікуєш. Вона звикла до буденності днів, та випадкова зустріч з Олександром стає для жінки ковтком свіжого повітря, початком нової історії кохання, яка згодом перетвориться на кару...
«Чудовий ранок. Як не проспати життя» — вражаючий мотиваційний бестселер про тайм-менеджмент, який навчить не просто рано вставати, але й реалізовувати потенціал, використовувати час по-максимуму та втілювати в життя найсміливіші мрії.
Гостросюжетна драма. Реальна історія про скандал, що вибухнув у 60-ті роки ХХ століття довкола Товариства дитячих будинків у Теннессі та його очільниці — Джорджії Танн.
«СпАДок» – захопливий роман від української майстрині гостросюжетної прози Люко Дашвар. Книжка розкриває читачам історії однієї української родини, в якій знайшлося місце найрізноманітнішим людським пристрастям.
«За ким правда» – це сучасний історичний роман, що розкриває тему УПА, радянських загарбників і складних повоєнних часів в Україні.
“Неспростовні докази” – це захоплююча подорож у світ кримінальних секретів і правди, де кожен детально зважений факт, кожне відкриття й навіть помилка може змінити життя героїв назавжди. Злети та падіння, жертви та боротьба – усе це розкривається у книзі “Неспростовні докази” і залишає незабутні враження про вічну боротьбу за правду і справедливість.
У книжці — справжні історії і трагедії людей, життя яких кардинально змінилося після 2014 року, бо відтоді хтось із кримчан живе в окупації, а хтось — просто в іншій країні. То ж яка їхня неприхована правда? Підприємці та пенсіонери, кримські татари, студенти й громадські активісти, правозахисники та військові, люди з різними політичними та ідеологічними поглядами відверто розповідають свої історії: одні діляться тихим, глухим болем, інші — просто втомилися мовчати й боятися.

Пропонуємо до прочитання сімейну сагу в новелах української письменниці Марії Матіос "Майже ніколи не навпаки".

«Важить не час, а людина в обставинах часу» - цю свою тезу письменниця розкриває через драматичну історію кількох гуцульських родин.

Великі пристрасті звичайних людей, легке марево містики, вічні дилеми Любові-Ненависті, Гріха-Спокути, кількаярусний сюжет…

І майже ніколи не навпаки...

"Одна з дівчат" — це захоплююча і динамічна розповідь, яка розкриває темні сторони жіночої дружби, таємниці та непередбачувані повороти подій, які змушують читача переосмислити свої уявлення про стосунки і взаємодії між людьми.

Книга "Лихе око" — це захоплююча подорож в світ таємниць, де кожен переплітається з раціональною дійсністю, створюючи неймовірно захопливий детективний сюжет.

Автор вдало використовує яскравих героїв, динамічний хід подій та купу невгамовної містики, що зводить на ніч з розуму.

Січень 1918 року видався по-справжньому холодним. От-от на Київ мали рушити більшовицькі загони. Сини генерала контррозвідки УНР Андрій та Олекса опиняються серед оборонців залізничної станції Крути. Такі схожі, але й такі різні брати, обоє до нестями закохані у курсистку Софію, брати без роздумів рушили захищати Україну.

Вони хотіли кохати та жити. Але взяли до рук зброю та стали на захист Батьківщини.

Будучи не романтиком, можна писати бездоганні любовні романи. Не віриться? Дарма, адже прикладом такої феноменальної письменниці є Коллін Гувер, яка створила черговий бестселерний роман "Лейла". Написане вражає з перших рядків, адже сюжет містить елементи фентезі, романтики, ще й детективу.

Пропонована вашій увазі книга «Жіноче щастя» популярної української письменниці Ірини Агапєєвої - це нетиповий любовний роман, в якому переплелися містика та детективна історія.

Сюжет книги розгортається навколо Елізи - сучасної молодиці, яка вирішує змінити життя раз і назавжди.

Описані життєві ситуації та реалістичні герої Ірини Агапєєвої знайдуть відгук серед поціновувачів любовних романів, які не відпускають від першої до останньої сторінки.

 Книга містить спогади 23 осіб про капеланське служіння на фронті під час протидії російській агресії. Ці свідчення були записані Українським інститутом національної пам’яті в межах проекту «Усна історія АТО». Серед оповідачів є навіть дві жінки-капелани. Сьогодні війна із російським агресором триває, українські воїни змушені захищати свою державність. Тому військові священники виконують роль духовного щита України. І книга «Капелани. На службі Богу і Україні» є величною їм пам’яткою.

Одного разу тихе й розмірене життя містечка Ф'єлльбакки зруйнувала моторошна подія: красуню Алекс знайшли з перерізаними венами у ванній. Від льодяного зимового повітря тіло дівчини перетворилося на кригу. Висновок поліції - самогубство. Але Еріка не вірить у це. Разом з місцевим детективом Патриком Еріка розпочинає власне таємне розслідування смерті «крижаної принцеси». Чи вдасться їм пробити тверду кригу старих сімейних секретів, головоломок і брехні, які міцно скували похмуре містечко?