Степанщина літературна

Краєзнавство

Туристичні маршрути

Дитячий абонемент

Народилася 3 березня 1991 року. Навчалася в Степанській середній школі. Рано почала займатися в гуртку з гирьового спорту. Беручи участь у національній першості з цього виду спорту, ця тендітна дівчина здобула блискучу перемогу. Більше того, виконала норматив майстра спорту України.

У 2007 році, отримавши запрошення до складу збірної України, Оксана поїхала на чемпіонат світу серед дівчат до 18 років, що проходив у Харкові. Її виступ вразив спортивних функціонерів: вихованка тренера Сарненської ДЮСШ «Колос» Володимира Пінчука здобула срібну медаль. І це при тому, що 16-літній спортсменці зі Степаня довелася змагатися зі старшими на два роки суперницями.

А в наступному році в білоруському Бобруйську на чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юніорів Оксана, вже студентка Сарненського педагогічного коледжу, стала переможницею у своїй ваговій категорії.

Зробивши 128 підйомів гирі, значно випередила срібного призера, при цьому встановила рекорд.

У майбутньому планує на досягнутому не зупинятись, а тренуватись далі і здобути перемогу на змаганнях серед дорослих.