Андреєв Олексій Олександрович

(солдат ЗСУ)

 

 (16.05.1999 - 17.09.2022)

Народився Олексій у м.Сарни, проживав по вул.Шкільна. Навчався в Сарненській гімназії, після закінчення якої у 2016 році вступив до Київського національного авіаційного університету на аеродинамічний факультет, спеціальність авіа- та ракетобудування, який закінчив у 2020 році, отримавши ступінь бакалавра.

Особисті якості: справедливий, наполегливий, добрий, завзятий, товариський, завжди веселий (позитивний як протон), завжди прийде на допомогу, співчутливий, завжди хвилювався за інших і допомагав; завжди приходив на допомогу всім; у роботі на досягнутому не зупинявся. До війни працював в охоронній фірмі Шериф м.Київ. Мав хобі: нумізматика та боністика.

Олексій тричі старався потрапити на фронт добровольцем і з третього разу таки призвали. 8 березня 2022 року пішов добровольцем захищати Україну, заключивши контракт ЗСУ. Служив у 130-му окремому батальйоні територіальної оборони м. Київ. Мав військове звання: солдат з позивним Курт, старший сапер.

 

13 вересня отримав тяжкі поранення від російської ОЗМ-72 вистрибучої міни в районі населеного пункту Питомник Харківської області під час контрнаступу ЗСУ. Упродовж довгих чотирьох діб лікарі боролися за його життя. На жаль. 17 вересня 2022 року серце воїна зупинилося у шпиталі міста Харків.

   

  

Курт  був мужнім і вірним сином свого народу, патріотом... За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі військових нагороджено орденом За мужність ІІІ ступеня (посмертно). Указ Президента України № 744/2022.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

Мій любий синочку. Я вдячна Богу, що Він подарував мені тебе і довірив виховувати. Ти виріс хорошим сином, люблячим братом і справжнім патріотом своєї країни. Ти був наймолодшим, але зробив найважливішу справу: віддав своє життя захищаючи нас. Я пишаюся тобою! Дуже сумую за тобою, завжди буду памятати! Безмежно люблю!

Галина Андреєва, мама

 

Надійний і веселий побратим. Базіка. Льоша, позивний Курт був гарною людиною і надійним побратимом. Він був самий молодий у нашому взводі. Життєрадісний, веселий і простий. Декілька разів ми з ним були на нічних чергуваннях. Він розповідав про своє життя, свою велику сім'ю, дівчину. Казав: "коли буде перемога я обов'язково організую зустріч всієї родини у бабусі вдома. Хочу щоби вся сім'я, діти, онуки зібралися в неї.

Терек, побратим

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ