Кириленко Микола Володимирович

(солдат ЗСУ)

 

(30.07.1982 - 14.09.2022)

Народився Микола у м.Сарни, проживав по Є.Коновальця. В 1989-1997 рр навчався в ЗОШ №4 м.Сарни (нині Сарненський ліцей №4). З 1997-2000 рр. навчався в загальноосвітній вечірній школі ІІІ ст. м.Сарни. У дитинстві цікавився електротехнікою (любив розбирати і збирати електроприлади).

Після школи продовжив навчання в ПТУ №21 (нині ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей") за професією тракторист-машиніст; слюсар – ремонтник; електромонтер сільськогосподарського виробництва; водій автомобіля категорії «С». Після навчання був призваний на строкову військову службу (2001р) в м.Жовква Львівської області. Після військової служби працював у ВАТ СЗМТК, електриком 4-го розряду. Проживав у цивільному шлюбі та мав трьох малолітніх дітей.

З початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на службу з перших днів війни. Герой мужньо захищав рубежі нашої країни на Миколаївщині. Служив у 24-й ОМБ ім. короля Данила радіо телефоністом 1-ї стрілецької роти, 1-го стрілецького батальйону в/ч А0998.

Микола Кириленко загинув від ворожого авіа удару в ході контрнаступу на Миколаївщині 14 вересня 2022 року. Нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

У Героя залишились батьки, дві доньки та син. Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ