Краснік Володимир Федорович

(сержант ЗСУ)

 

(25.09.1981 - 16.01.2023)

Народився Володимир в м.Сарни, проживав по вул.Весела. З 1988 по 1997роки навчався в Сарненській ЗОШ № 4 (нині Сарненський ліцей № 4). З дитинства цікавився  футболом та грав на то час за футбольну команду «Маяк» м.Сарни. Після закінчення школи вступив до ПТУ № 21 (нині ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»). Закінчивши навчання у 1999 році пішов працювати водієм у приватне підприємство.

У 2003 році був призваний на строкову службу до армії, де відслужив сім місяців. Після закінчення служби підписав контракт та вісім місяців прослужив миротворцем в ООН Ірак.

У 2014-2015 рр. служив в АТО у формуванні 54-Ї окремої механізованої бригади ім.Гетьмана Івана Мазепи. Коли повернувся зі служби, надалі продовжив працювати водієм-перевізником у ФОП «Єленець».

41-річний Володимир Краснік із першого дня війни пішов захищати Батьківщину. Мав позивний «Токіо».

 Служив у формуванні Яворівської 24-ї штурмової ОМБр, мав звання сержанта. Приймав участь в обороні міста Попасна, Луганської області. Під час штурмових дій на Херсонському напрямку отримав поранення. Після лікування повернувся у стрій і продовжив нищити окупантів біля м. Бахмут, Донецької області.

  

Загинув 16 січня 2023 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області: ворожий снаряд обірвав життя Токіо і чотирьох його побратимів.

У Героя залишились мати, дружина та діти. Похований на Алеї Героїв у м. Сарни.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі відповідно до Указу Президента України, орденом «За мужність» III ступеня нагороджено молодшого сержанта Красніка Володимира Федоровича (посмертно).

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ