Трофимчук Віталій Миколайович

(старший сержант ЗСУ)

 

(12.07.1981 - 11.02.2023)

Народився Віталій у місті Сарни, проживав по вул. Ткача (нині Симона Петлюри). Ще змалечку цікавився зброєю і мав ціль захищати людей. Так і сталося згодом. Після здобуття освіти чоловік працював у правоохоронних органах: у Сарненському райвідділі поліції, Катеринівській виправній колонії, пізніше приєднався до муніципальної поліції Києва. Дуже гарно малював. Любив час проводити із друзями та дітьми. Любив життя та Україну.

 Віталій Трофимчук став на захист Батьківщини від самого початку російсько-української війни. У 2015-2020 роках брав участь в АТО/ООС на Донбасі. У складі 54-ї окремої механізованої бригади воював на Донеччині та Луганщині, зокрема, брав участь у боях за Світлодарську дугу. За час служби був нагороджений відзнаками: «За участь в антитерористичній операції», «За зразкове виконання службових обов'язків», «Захисник Рідної Землі», «Хрест 54 ОМБР».

Коли почалася повномасштабна війна, Віталій одразу повернувся на фронт. У складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців знову воював проти окупантів. Був командиром відділення, вміло виконував усі завдання. Побратими пригадують його скромним, щирим, вірним і надійним другом, з яким не страшно було іти у розвідку та бій.

«Віталик завжди був позитивною людиною. Хороший друг, син і найкращий тато. Він обожнював своїх дітей. Життя часом так закрутить дорослих, що вони розлучаються, але ми і після розлучення підтримували хороші дружні стосунки. А яка у нього була посмішка! Ще й досі сниться мені усміхненим та веселим.... Віталя був дійсно патріотом своєї країни! Дуже боляче усвідомлювати, що Віталика уже немає... Ми не забудемо та зробимо все для того, щоб пам'ятали. Вічна і світла пам'ять нашому Герою, який поповнив Небесне військо. Любимо, сумуємо, пам'ятаємо... Твій вічний сон – наш вічний сум…» – написала колишня дружина Тетяна.

Старший сержант Віталій Трофимчук, з позивним Трофим, загинув 11 лютого 2023 року в бою з окупантами під містом Вугледар на Донеччині. Захиснику назавжди залишиться 41 рік.

У Героя залишилися батьки та троє дітей.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого сержанта Трофимчука Віталія Миколайовича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ