Наконечний Сергій Сергійович

(штаб-сержант ЗСУ)

 

(07.08.1982 - 13.03.2023)

Народився Сергій в м.Сарни, тут і проживав. У  1997 році закінчив Сарненську гімназію (нині ліцей № 5). З 1997 по 2000 ріки навчався у ВПУ № 22 м.Сарни, за спеціальністю «електромонтер» та «водій». З дитинства любив різну техніку, деякий час займався в танцювальному гуртку.

20 листопада 2000 року призваний на строкову службу в ЗСУ в/ч А2647 м.Рівне. У період з 2002 по 2006 роки проходив військову службу за контрактом в тій самій частині, мав  військове звання прапорщик.

На війну пішов з початку повномасштабного вторгнення: перші дні в теробороні, а з 1 березня 2022 року пішов добровольцем у військомат і був зарахований у  військову частину м.Рівне, де служив строкову службу. Там отримав звання штаб-сержант. Перебував на посаді командира лінійно-кабельного відділення звя’зку взводу зв’язку РЗМВЗ. Мав позивний Глобус. З 9-го січня 2023 року перебував на військовій службі у в/ч А 1008 м.Володимир, Волинської області. Пізніше бойові завдання виконував на Харківщині.

Загинув штаб-сержант Наконечний Сергій Сергійович 13 березня 2023 року,  поблизу н.п. Першотравне, Куп’янського району, Харківської області, під час виконання бойового завдання.

У Героя залишились батьки, сестра, син та маленька донечка, яка народилася напередодні його загибелі.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Указом Президента України, Наконечного Сергія Сергійовича нагороджено орденом «За мужність ІІІ ступеня» посмертно.

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ