Євтушок Ігор Миколайович

(солдат ЗСУ)

 (03.05.1980 - 21.03.2023)

Народився Ігор у м.Сарни, проживав по вул.Свято-Троїцька. Навчався у ЗОШ №4. У дитинстві цікавився риболовлею. Після закінчення школи отримав спеціальність зварювальника, цим і підробляв на життя. У армії ніколи не служив. Жив скромним, звичним життям. Останні 16 років з дружиною та донькою проживав по вул.Польська.

З початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на військову службу. Ігор Миколайович – солдат ЗСУ, гранатометник 2-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 5-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону 30-та окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького в/ч А0409. Загинув 21 березня 2023 року під час штурмових дій з напрямку н.п. Міньківка Донецької області.

У Героя залишилися дружина Федорова Алла Володимирівна, донька Вікторія; брати - Євтушок Вадим Миколайович та Євтушок Сергій Миколайович – народний депутат України.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку - Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), нагороджено солдата Євтушка Ігоря Миколайовича.

        

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ