Магрело Олег Петрович

(молодший сержант 3-ї окремої штурмової бригади ССО «Азов»)

 

(25.01.1975 - 03.04.2023)

Народився Олег у м.Сарни. Тато, Петро Пилипович, працював майстром у Сарненському ВПУ№22, мама, Тетяна Миколаївна – головним бухгалтером у Орлівській психлікарні. Навчався у ЗОШ №3 та одночасно у музичній школі – грі на баяні. Після школи продовжив навчання у ВПУ№22, по закінченню якого був призваний на строкову військову службу. Відразу після завершення служби почав працювати у Катеринівській колонії, далі в Городищенській колонії.

Пізніше Олег Петрович одружився та проживав у м.Рівне. До мобілізації працював на АЗС ОКО. У вересні 2022 року добровільно долучився до лав ЗСУ. Служив молодшим сержантом у 3-й окремій штурмовій бригаді, раніше відомій як полк ССО «Азов», старшим оператором антидронової рушниці (позивний - Босий).

Загинув Магрело Олег Петрович 3 квітня 2023 року в м.Бахмут Донецької області, під час виконання бойового завдання. Він віддав своє життя прикриваючи собою молодого побратима.

У нього залишилися дружина та двоє дітей, що проживають у м.Рівне та старший син від першого шлюбу.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

 

«Прошу віддати честь другові Босому, який жив, як чоловік, і загинув, як чоловік, - зі зброєю в руках, прикриваючи своїх побратимів і виконуючи бойове завдання. Він є взірцем для всього особового складу. Людина на яку рівнялися.  Людина, яку поважали. Людина, до якої завжди йшли за порадою. Людина з великої літери» - слова бойового командира загиблого воїна.

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ