Філончук Кирило Михайлович

(молодший сержант Національної гвардії України)

 

(30.05.2002 – 17.05.2023)

Народився Кирило в люблячій багатодітній родині у м.Сарни. Був одним із братів-двійнят. З дитинства батьки прививали Кирилу любов до праці, тому був гідним татовим помічником.

Здобував середню освіту у Сарненському ліцеї №4. Підчас навчання у ліцеї відвідував Сарненську дитячу музичну школу по класу тенора і закінчив її у 2018 році, грав у музичному оркестрі.

Після закінчення школи продовжив навчання у ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» де здобув професію «Тракторист, машиніст». У шкільні та юнацькі роки займався з татом мулярними роботами з виготовлення грубок та камінів.

У жовтні 2021 року Кирило пішов на строкову службу у Національну гвардію України. Після прийняття присяги служив у в/ч 3021 м.Дніпра. Із початком повномасштабного вторгнення у червні 2022 року, за відчуттям власного обов'язку та патріотизму, підписав контракт. Бойові завдання виконував на посаді стрільця в/ч 3035 м.Слов’янськ Донецької області.

Мав позивний «Pit Bull». Кирило допомагав усім та у всьому, був відповідальним та дружелюбним, люблячим сином, братом, другом…

17 травня 2023 року у районі н.п. Кузьмине, Луганської області Кирило Філончук загинув. У Героя залишилися батьки, брат та сестри.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

     

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ