Савич Олександр Васильович

(молодший сержант ЗСУ)
 

(12.05.1976-04.06.2023)

 

Народився Олександр в мальовничому поліському селі Миляч Сарненського району на Рівненщині в багатодітній родині. Після закінчення Миляцької середньої школи проходив строкову службу в десантно-штурмових військах в місті Житомир. Згодом навчався в Рівненському фаховому коледжі НУБіП України, а вищу юридичну освіту здобував в Національній академії внутрішніх справ України.

Олександр завжди хотів служити людям, тому і трудову діяльність пов’язав з поліцією. Основним місцем роботи був Сарненський райвідділі міліції (нині поліції), де він пропрацював на посаді від інспектора патрульно-постової служби до начальника сектору превенції. За сумлінну працю неодноразово був нагороджений грамотами міських голів, голів Сарненськоі РДА і Рівненської ОДА, начальників ГУНП в Рівненській області та орденом міністра внутрішніх справ України. Після виходу на пенсію працював інкасатором Приватбанку та в охоронних структурах.

З початком повномасштабного вторгнення Олександр відразу вступив до лав територіальної оборони ДФТГ, а згодом - до 60 батальйону «Поліські вовки» 104 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, який до квітня 2023 року виконував завдання з охорони цілісності кордону Рівненщини. Згодом вирушив виконувати бойові завдання на Донеччину. Мав позивний Жандарм.

Олександр був скромною, доброю, порядною, відповідальною, чуйною людиною, тому всі, з ким йому довелось пройти по життю, любили і поважали його, він залишив в їх пам’яті тільки хороші спогади. А ще він був люблячим і турботливим сином, чоловіком і батьком. Для рідних і близьких загибель Олександра стала непоправною втратою.

Молодший сержант, Олександр Савич, загинув 4 червня 2023 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне, Донецької області. Захиснику було 47 років. Олександр був великим патріотом. Для нього гасло «Україна понад усе!» було не просто словами, а життєвим переконанням.

У Героя залишились дружина, син, батьки, брати і сестри.

Похований в рідному селі Миляч Дубровицької ТГ, де народився і виріс.

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ