Хірний Владислав Володимирович

(солдат ЗСУ)

 

(28.09.1972 - 10.09.2022)

Народився Владислав в м. Потсдам, (Німеччина). Батько Хірний Володимир Вікторович був військовий, а мама Хірна Тетяна Семенівна - вихователька дитячого садка.  В 1978 році з Німеччини сім’я Хірних, переїхала в Україну в м. Сарни. В 1979 році пішов в 1 клас Сарненської ЗОШ №4 (нині ліцей №4). В дитинстві любив читати книги та дивитись фільми про війну. Після закінчення середньої школи, у 1989 році, вступив в Сарненське ВПУ №22. Під час навчання в училищі відвідував секцію з боксу. По закінченню училища, в 1990 році, призвали до військової служби в м. Кам’янське (Дніпродзержинськ). Через рік служби був комісований через хворобу.

В жовтні 1994 року одружився. Згодом у молодого подружжя народився син Андрій та донечка Олена. Владислав Володимирович, деякий час працював в охоронній службі на посаді охоронця, пізніше, з 2005-2011рр., був прийнятий на роботу лицювальником 4 розряду в управління будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд №3 Львівської залізниці. Щоб краще забезпечити сім’ю, звільнився і почав їздити на заробітки за кордон.

«Був хорошою людиною, доброю, надійною, справедливою, веселою. Був коханим чоловіком, люблячим татусем та дідусем. Завжди знаходив спільну мову, як з дорослими та і з дітьми. Любив жартувати, це людина позитив, душа компанії. Любив життя. З хобі - це було рибальство, та мисливство. Був патріотом своєї країни…» - так про нього згадує кохана дружина Людмила.

На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, 27 лютого 2022 року, повернувся з роботи в Польщі та відразу став на захист Батьківщини. Зразу ж вступив до Сарненської роти охорони, а в травні 2022 року увійшов до складу 14 окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого. Разом з побратимами боронив Донеччину (Бахмут) а згодом Харківщину. Завжди виконували бойові завдання успішно. Не боячись віддати життя йшов до останнього. Був добрим товаришем із Приступою Станіславом Івановичем. Разом з ним в один день, 10 вересня 2022 року, Владислав Володимирович, позивний Чорний, загинув під час проведення бойових дій у ході контрнаступу на Харківщині - пішли штурмувати село Мале Веселе Харківської область.

У Героя залишилися мама, брат, дружина, донька, син та онук.

Нагороджений посмертно медаллю за мужність ІІІ ступеня. 

Похований на Алея Героїв м.Сарни.

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ