Мельников Євген Олегович

(солдат ЗСУ)

 

(22.06.1990 - 21.06.2023)

Народився Євген в Латвії, в місті Рига. Одразу після народження, з батьками переїхав до України в Рівненську область місто Корець.

З 1996 по 2005 роки навчався в Гвіздівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Корецької районної ради Рівненської області. В 2008 році закінчив вище професійне училище №24 в місті Корець, де здобув професію муляра, штукатура, лицювальника-плиточника.

6 жовтня 2008 року був призваний для проходження строкової військової служби до в/ч А0284 в десантні війська, де отримав спеціальність “навідник кулемета” з військовим званням “солдат”. Після проходження служби Євген працював в охоронній галузі.

В 2011 році познайомився зі своєю майбутньою дружиною Тетяною, тоді ж вони і побралися. Згодом народилася перша донька, яку назвали Валерія, а через півтора року в них народилася Софійка. Радості родини не було меж. Сім'я проживала у м.Сарни. Для забезпечення кращого життя молодої родини, починаючи з кінця 2017 року, Євген почав їздити на заробітки до Польщі. Все так і було б і до нині, але...

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України, Євген 25 лютого 2022 року, не вагаючись пішов добровольцем до територіальної оборони і був зарахований до лав військової частини А7072 в місті Сарни, 104-ї бригади 60-го батальйону, 3-ї роти, 3-го взводу, 3-го відділення “Поліські Вовки” на посаду “кулеметник”.

Більше року Євген стояв на захисті кордону з білорусією. 7 квітня 2023 року їхню 104-у бригаду 60-й батальйон відправили на Схід, для виконання бойового завдання. Хлопці мужньо стояли на захисті держави, йшли впевнено до Перемоги. Євген, один з небагатьох хлопців з батальйону був нагороджений шевроном їхнього батальйону, який має назву “Поліські Вовки”. Як сказав їх командир, цей шеврон потрібно заробити, чого він і домігся.

Загинув Мельников Євген 21 червня 2023 року, напередодні свого дня народження, під час виконання бойового завдання, поблизу н.п. Дружба Донецької області, разом зі своїми побратимами-земляками: Міщуком Дмитром, Пінчуком Анатолієм та Кузьмичем В’ячеславом.

У Героя залишилась мама, дружина та дві доньки.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

        

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ