Пінчук Анатолій Васильович

(солдат ЗСУ)
 

(07.11.1975 - 21.06.2023)

Народився Анатолій у м.Сарни. Тут, по вул. Чорновола і постійно проживав. З 1982 по 1990 роки навчався у ЗОШ№1 ім.Т.Г.Шевченка. Після закінчення 8-го класу, здобувши неповну середню освіту, вступив до Рівненського середнього професійно-технічного училища №10, яке закінчив у 1993 році та здобув професію «Машиніст компресорних та насосних установок з одержанням середньої освіти. Виробничу практику проходив на Сарненському маслозаводі. Займався велоспортом та дуже любив риболовлю.

У 1994 році Анатолій був призваний на строкову службу в армію. Служив у в/ч А77038, де здобув військову професію «механік-водій середніх танків», рядовий.

Після повернення зі служби, зайнявся підприємницькою діяльністю. В цей час закінчив курси водіїв категорії “С”. У 2006 році одружився. У молодого подружжя народилося троє діток: Даринка, Ярослав та Софійка. Анатолій до початку повномасштабного вторгнення займався виготовленням корпусних меблів та інших виробів з дерева. Але подружнє життя не склалося і вони з дружиною розлучилися.

25 лютого 2022 року, як згадує мама, з самого ранку Анатолій пішов у військомат і записався в лави ТРО. Він їй сказав: «Мама, я не страус і голову в пісок ховати не буду. Перемога буде за нами…». Анатолій був турботливим сином та братом, люблячим батьком. вірним товаришем та побратимом.

Анатолій Васильович бойові завдання виконував у 60-му батальйоні «Поліські вовки», водієм стрілецького відділення в/ч А7072 (104-а окрема бригада територіальної оборони) та кулеметником з позивним Кухар.

Загинув Пінчук Анатолій 21 червня 2023 року, під час виконання бойового завдання, поблизу н.п. Дружба Донецької області, разом зі своїми побратимами-земляками: Міщуком Дмитром, Мельниковим Євгеном та Кузьмичем В’ячеславом.

У Героя залишилася мама, сестра, дві доньки та син.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

          

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ