Фурманець Віктор Іванович

(солдат ЗСУ)

 

(20.07.1980 08.06.2022)

Народився Віктор у м.Сарни, проживав по вулиці Польська. Навчався у Сарненській гімназії (нині Сарненський ліцей №5). Після закінчення школи вступив у ВПУ №22 м.Сарни, де здобув професію будівельника. Служив в армії в м.Харків, де був військовим водієм. Після служби в армії працював водієм у ВАТ "Сарненський КХП. У 2016-2018рр. брав участь в АТО/ООС на Донбасі. Пізніше працював водієм на ПАТ СЗМТК.

Під час повномасштабної війни, 1 березня 2022 р., Віктор Іванович пішов добровольцем, воював у складі 24 бригади ім.Короля Данила ЗСУ.

Загинув 08 червня 2022 року поблизу селища Комишуваха Луганської області, під час виконання бойового завдання, від масованого авіаудару. Про смерть Героя рідні дізналися лише через півроку, бо рахувався зниклим безвісті. Місця поховання немає, судом визнаний загиблим.

У воїна залишилася донька Крістіна, батьки, брати та сестра.

 

   

Справжній Герой вивозив хлопців з під обстрілів градів до останнього. Відчайдух, ще той... Дякую тобі Янголе за врятовані Життя, ще зовсім на той час не обстріляних молодих хлопців. Автомат, два рожка проти арти ворога - це бої за Комишуваху. Вічна Пам'ять Тобі Герою Вічна Слава. Найсміливіший чоловік якого я знав, справжній Герой. Дякуємо за досвід який передав нам. Спочивай з миром Друже, і надалі наглядай з Неба за нами бовдурами...

Написали побратими про Віктора

 
ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ