Тутука Денис Володимирович

(солдат ЗСУ)

 

(16.04.1993 - 11.01.2023)

Народився Денис у м. Сарни, проживав по вул. Волонтерська. Навчався у Сарненській ЗОШ №3, потім у ЗОШ №2. В дитинстві любив читати книги, переглядати фантастичні та історичні фільми. Був добрим, чемним та ввічливим хлопчиком, водночас любив побешкетувати з друзями. Після школи продовжив навчання у Сарненському ВПУ№22 та здобув професію повара-кондитера. Але за фахом не працював. Так як з дитинства любив щоб у нього завжди були свої кошти, то вирішив з друзями, ще під час навчання, підробляти – працювали на різних роботах де їх брали. Після закінчення навчання поїхав на заробітки до Польщі, щоб здійснити давню мрію – побудувати будинок. В армії не служив, тай одружитися не встиг.

З початком повномасштабного вторгнення пішов захищати Батьківщину. Був призваний по мобілізації у в/ч А4152 09.06.2022 року. Пізніше воював у складі 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади в/ч А1126 ЗСУ стрільцем-зенітником. Приймав участь у боях за звільнення багатьох українських міст.

Загинув 11 січня 2023 року в районі н.п. Червонопопівка, Луганської області під час виконання бойового завдання, отримавши вибухову травму.

У Героя залишилась мама та брат. Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

Мама Дениса нині хоче здійснити цю давню мрію сина – побудувати будинок! Тож щоб якось відволіктися, активно допомагає на будові.

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ