Баранов Станіслав Єфимович

(сержант ЗСУ)

 

(07.05.1965 - 10.07.2023)

Народився Станіслав у с.Немовичі, Сарненського району (нині Немовицька ТГ). У сім'ї Єфима Семеновича та Тетяни Тихонівні Баранових він був середній, є ще старший брат. Хлопці в дитинстві любили грати у футбол, завжди був нападаючим і тому любов до футболу лишилася на все життя. До школи пішов в 1972 році. Здобувши середню освіту, з 1980 по 1982 роки навчався в Рокитнівському ПТУ№ 7, де здобув професію слюсаря-авторемонтника ІІІ-го розряду. Умів розібрати і зібрати машину до гвинтика. Свою трудову діяльність Станіслав Єфимович розпочав в Сарненській райсільгосптехніці з травня 1983 року – слюсарем по ремонту автомобілів автобази. В грудні 1983 року був призваний на строкову військову службу, яку проходив на Уралі (росія). Мрія Славіка (так його називали батьки) – працювати в органах внутрішніх справ, з дитинства не полишала його. З 1986 року починає працювати слюсарем у виправній колонії в с.Катеринівка, згодом водієм. А у вересні 1990 року вступає до Львівської спеціалізованої школи міліції МВС (нині Львівський державний університет внутрішніх справ).

 З 1992 по 1999 роки працює в органах внутрішніх справ у відділі карного розшуку м. Сарни, на посаді старшого оперуповноваженого. В цей час одружується, в шлюбі народжуються дві доньки. У 1997 році вступає до Харківського університету внутрішніх справ на факультет «правознавство», здобуває спеціальність юриста. З 2000 року працював у Державній податковій міліції.

По вислузі років, у 2007 році, Станіслав Єфимович виходить на пенсію, в званні капітана. Але Станіслав Єфимович весь час був в русі, і не міг сидіти просто на пенсії вдома, і почав займатися підприємницькою діяльністю.

З початком повномасштабного  вторгнення,  25 лютого 2022 року, пішов добровольцем захищати Україну. Був призваний в 60-тий батальйон «Поліські вовки» 104-ї бригади ТРО, військової частини А 7072. Завжди говорив: «Хто, як не я піде на захист Батьківщини, я прожив трохи життя, а молодь повинна жити в мирі і щоб внуки не знали слова «війна», яку біль вона приносить». 7 квітня 2023 року батальйон «Поліські вовки» був відправлений на схід нашої країни. Своєю добротою, сміливістю, розсудливістю, терпливістю, мав велику повагу і шану серед молодших побратимів.

Загинув Баранов Станіслав Єфимович. 10 липня 2023 року в н.п. Дачне, Донецької  області, при виконанні бойового завдання від численних вогнепально-осколкових поранень.

У Героя залишилася дружина, дві доньки та онук.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ