Ганжа Юрій Леонідович
(майор ЗСУ)


(13.12.1964 08.06.2022)

Народився Юрій у м.Краматорськ, Донецької області. У 1982 році закінчив середню школу у м.Краматорськ. З 1983 по 1987 роки навчався у Рижському вищому військово-політичному училищі ім.Бірюзова. Восени 1987 року одружується, згодом у молодого подружжя народжується донька Юлія та син Леонід. З 1994 по 1999 роки навчався у у Національній юридичній академії ім.Ярослава Мудрого, за спеціальністю Правознавство.

Працював юристом у в/ч А 0153 м.Сарни, дуже багато зробив для розвитку та становлення військової частини. Проявив себе, як працелюбний і відповідальний юрист. У спілкуванні з колегами завжди доброзичливий, ввічливий і чемний. У скрутних ситуаціях завжди націлений на знаходження компромісних рішень. Мав високу працездатність та професійно володів юридичними справами. У вільний час любив рибалку, вигулювати свого улюбленця - собаку Лорда та майструвати копії танків із картону у зменшених формах. Був майстром на всі руки: власноруч виготовив всі меблі у квартирі.

Майор Ганжа Юрій Леонідович помер 8 червня 2022 року, від серцево-судинної недостатності.

У Юрія Леонідовича залишилася дружина, діти та онуки. У їх памяті він залишиться назавжди, так як для них зробив багато добрих вчинків бо дуже любив сімю, хоч весь віддавався роботі.

Похований на кладовищі по вул.Ковельській у м.Сарни.

Юрій був справжнім професіоналом своєї справи. Він був терплячим, відповідальним, завжди міг вислухати кожного хто до нього звертався за порадою чи підтримкою, нікому не відмовляв у проханнях Нам завжди буде сильно не вистачати його. він до кінця нашого життя залишиться в нашій памяті, як приклад стійкості, активності і професіоналізму.

Друзі

 

   

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ