Пупко Руслан Володимирович
(старший матрос ВМС ЗСУ)
 

(16.06.1975 – 02.08.2020)

Народився Руслан в м. Сарни, тут і проживав. З 1981 до 1990 року навчався в Сарненській ЗОШ № 6 І-ІІ ступенів. Після закінчення школи, у 1990 році, вступив на навчання у ВПУ№ 22, яке закінчив у 1993 році, та здобув професією «механізатор меліоративних робіт».

З 1993 до 1995 роки проходив навчання та службу у Збройних силах України у військово-морському училищі в місті Ізмаїл Одеської області. З 1997 до 2008 року працював будівельником. Пізніше, у 2015 році працював охоронцем. З 2017 року починає працювати у військовій частині А0153 у м. Сарни, на посаді стрільця загону воєнізованої охорони та вожатим службових собак.

Весною 2019 року, добровільно пішов на службу в зону ООС. Коли він дізнався, що в Маріуполі стоїть судно «Донбас», яке потрібно відновлювати для захисту держави на воді, одразу почав процедуру підписання контракту для подальшої служби в морі.

04 квітня 2019 року, наказом Генерального штабу Збройних сил України Руслана Пупка було залучено до участі в ООС, для здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях. Після чого, 06 червня 2019 року він прибув до складу оперативно-тактичного угруповання «Схід» у місто Маріуполь Донецької області, з метою виконання службових (бойових) завдань, де служив старшим матросом у військовій частині А3053-Д на кораблі військово-морських сил Збройних сил України «Донбас» до дня смерті. За час несення служби був відзначений різними нагородами ВМС ЗСУ.

«Руслан із захопленням розповідав про службу і про море…Але доля розпорядилася так, що не довго йому судилося прослужити і через рік після прибуття на корабель він покинув його назавжди і покинув усіх нас…» - згадують рідні.

Помер Руслан Володимирович, 02 серпня 2020 року, від гострої серцевої недостатності.

У Героя залишилася мати, донька, брати та сестри.

Похований на Доротицькому кладовищі у м. Сарни.

  

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ