Городнюк Сергій Володимирович

(солдат ЗСУ)

 

(28.12.1973 01.08.2023)

Народився Сергій у м.Сарни, тут і проживав по вул.Львівська. З 1979 по 1988 роки навчався у Сарненській ЗОШ №3 (нині гімназія №3). В дитинстві цікавився футболом, боксом, тенісом. Був розумним хлопцем та відважним, як всі діти. Після закінчення школи пішов навчатися до Сарненьского професійного училища №22, яке закінчив у 1991 році та здобув професію електромонтер по обслуговуванню і ремонту електрообладнання, водій автомобіля. Навчався Сергій на відміно, а у вільний час займався музикою. Після закінчення навчання в училищі, у 1995році, був призваний на строкову військову службу в м.Бердичів. Служив у м. Володимир-Волинський, мав військове звання рядовий. По завершенню служби, у 1997 році, пішов працювати на Сарненський маслозавод електромонтером, де пропрацював до 1999 року. У 2003 році Сергій Володимирович одружився. У шлюбі народилося трійко дітей: Юрій (2008 р.н.), Софія (2012р.н.), Вікторія (2017 р.н.). Був добрим, ввічливим, вихованим, комунікабельним.

6 липня 2023 року Сергій Володимирович пішов на службу добровольцем. Спочатку проходив курс навчання в м. Володимир Волинської області. Службу проходив на посаді солдата в/ч А1008, 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Загинув 1 серпня 2023 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Першотравневе Купʼянського району, Харьківської області.

У Героя залишилися дружина, син та дві доньки.

Похований на Алеї Героїв м. Сарни.

 

Любимо, сумуємо і пишаємося. Вічна память Герою. Амінь.

Твоя родина

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ