Рибачок Олександр Юрійович
(солдат ЗСУ)
 

(25.02.1983 - 24.10.2023)

 

Народився Олександр та проживав у м.Сарни. З 1990 по 1999 роки навчався у Сарненському НВК «Школа-колегіум» ім.Т.Г.Шевченка. У дитинстві цікавився футболом. По закінченню 9-го класу продовжив навчання у ВПУ№22, де здобув спеціальність будівельника. Строкову військову службу не проходив, за станом здоров’я. Працював на різних будовах в Україні, та у Польщі. Також деякий час працював водієм у ПАТ «СЗМТК» та водієм у ТОВ «Сарненський хлібозавод».

У квітні 2023 року був мобілізований до війська. Спочатку проходив службу на Рівненському полігоні, далі служив у евакуаційній бригаді. Як згадує мама, що Олександр тоді говорив - «Найтяжче те, що ми, на жаль, евакуйовуємо не тільки поранених наших бійців, а й загиблих…». Згодом був переведений до військової частини А4010, 5-ї окремої штурмової Київської бригади. Він до кінця і з честю виконував свій військовий обов’язок. Йому було тільки 40 років..

Олександр Рибачок загинув 24 жовтня 2023 року, під час виконання бойового завдання, поблизу села Кліщіївка Донецької області, під час мінометного обстрілу противника,

У Героя залишились батьки та молодший брат.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ