Леончук Михайло Володимирович

(солдат ЗСУ)

 

(06.12.1987 - 30.06.2022)

Народився Михайло в простій сільській сім’ї у с.Зносичі. Він був третьою дитиною у Володимира Михайловича і Галини Петрівни. Зростав доброю, чуйною, уважною дитиною. З 1994 по 2005 рік навчався в Зносицькій ЗОШ І-ІІІ ст. За роки навчання в школі залишив після себе лише хороші спогади. І в навчанні, і в позашкільній роботі завжди був прикладом для наслідування. В 2010 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет, здобув освітній фах еколога. Неодноразово нагороджувався грамотами, медалями, кубками за спортивні досягнення. Спорт, зокрема футбол був невід’ємною частиною його життя. До 2016 року був діючим членом футбольної команди «Маяк» с.Зносичі, допоки не отримав серйозну травму коліна.

В 2010 році Михайло був призваний до лав Збройних Сил України, на строкову військову службу, і отримав військово-облікову спеціальність «Старший навідник гранатометів".

В 2014 році одружився і з того часу проживав у м.Сарни. Все своє свідоме життя Михайло присвятив відбудові незалежності України у сфері будівництва. З початком повномасштабного вторгнення пішов до лав ЗСУ. Герой був вірним другом, товаришем, братом, сином.

Солдат 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Михайло Володимирович Леончук загинув 30 червня 2022 року у бою в населеному пункті Берестове Донецької області, від артобстрілу.

У Героя залишилися батьки, дружина, донька та син. Михайло завжди був хорошим прикладом для дітей, уже змалку привчав їх до здорового і спортивного способу життя.

Похований на кладовищі у рідному с.Зносичі Немовицької ТГ.

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ