Добридник Віктор Степанович

(молодший сержант ЗСУ)

 

(12.10.1977 - 04.11.2023)

Віктор Степанович народився в селі Кричильськ у родині простих селян. Батьки працювали у місцевому колгоспі, та своїм прикладом привчали до праці і дітей, яких в родині було четверо: два сини та дві доньки. Віктор був дружелюбним та відповідальним, з дитинства захоплювався технікою.

З 1983 по 1992 роки навчався в Кричильській ЗОШ І-ІІІ ступенів (нині Кричильський ліцей імені Леоніда Куліша-Зіньківа). Після закінчення 9-ти класів пішов навчатися у ВПУ № 22 м. Сарни, здобув професії механізатора та муляра.

У 1995 році був призваний на строкову військову службу, яку проходив в м. Ужгород у танкових військах. По закінченню терміну служби, у 1997 році повернувся у рідне село де влаштувався у місцевий колгосп трактористом.

8 березня 2022 року Віктор Добридник мобілізувався до лав ЗСУ. Службу проходив у Рівненській, Черкаській, Закарпатській, Луганській та Донецькій областях, був бійцем 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша, мав звання молодшого сержанта. За весь період несення служби, а це майже 2 роки, жодного разу не був у дома.

4 листопада 2023 року, у населеному пункті Новоєгорівка, Сватівського району, Донецької області під час виконання бойового завдання, ворог обірвав життя 46-річного Воїна. Завжди усміхнений та готовий прийти на допомогу саме таким його запамятають усі, хто любив та шанував.

У Героя залишилась мама, брат, сестри та дві доньки.

Похований на кладовищі у рідному с.Кричильськ.  

ГОЛОВНА

НОВИНИ

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Пункт доступу громадян

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

Гордість Сарненщини

Символіка району

Історія району

Історія в світлинах

Екологія краю

Літературне краєзнавство

Медицина

Релігія

Освіта

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ