КЗ "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

Сарненської міської ради

 

 

ГОЛОВНА

НОВИНИ

АРХІВ НОВИН

Бібліограф інформує

ПРО БІБЛІОТЕКУ

 

 

Слово директора

Структура бібліотеки

Історія бібліотеки

Послуги

На допомогу бібліотекарю

Досвід роботи

Пункт Європейської інформації

ЦОГ ЕІ

Електронний каталог

Бібліотеки  краю

 

ПОВІР У СЕБЕ

 

ДИТЯЧА  БІБЛІОТЕКА

 

НАШ КРАЙ

 

ФІЛЬМОТЕКА

 

БУКТРЕЙЛЕРИ

 

АУДІОПОДКАСТИ

 

 

Нові  надходження

 

1 2 3 4 5 6 7 8

 

 

   
 

Дженні Хан

«P. S. Я все ще кохаю тебе»

 

Лара Джин не очікувала, що з історії з ї ї листами може вийти щось хороше. Але це сталося. Тепер вона і Пітер разом. Починаються її перші справжні стосунки, які будуть сповнені любові, романтики, обіймів і поцілунків. Але крім того на шляху їх спіткатимуть і безліч труднощів.

 

Ерік Вюйяр

«Конкістадори»

 

Історичний роман Еріка Вуяра «Конкістадори» оповідає про захоплення іспанцями Перу. Франсіско Пісарро з братами вирушає з невеликим військом установлювати владу іспанського короля на нових землях. Вони переживають хвороби, нестачу їжі, холод, долають гори і тропічні ліси. Купка самовпевнених чужинців прагне золота і влади. Що доведеться зробити, щоб досягти цього? Чи достойно їх винагородять за випробування і принесені криваві жертви? Завойовників чекає складний і небезпечний шлях.

 

 

 

Алі Сміт

«Як бути двома»

 

Роман «Як бути двома» — це дві історії про кохання і несправедливість, сплетені в одну нитку. Тут час стає вічністю, знання — таїною, фантазія — правдою, а всьому живому дається ще один шанс. Алі Сміт, одна з найблискучіших майстрів британської прози, досліджує у своїй книжці любов, одержимість, сексуальність та багатоликий образ мистец­тва. Приголомшливий твір, який одночасно кидає виклик читачеві — і винагороджує його. Роман удостоєний чотирьох престижних літературних премій і визнано книжкою року-2014 у Великій Британії. 

 

 

 

Дон Делілло

 «Зеро К»

 

Книга Дона Делілло «Зеро К» оповідає про мільярдера Росса Локгарта, який є основним інвестором таємничого поселення, в якому хворих на різноманітні страшні й невиліковні хвороби заморожують до кращих часів, коли людство нарешті навчиться лікувати рак, СНІД і т.д.  У відгуках про книгу «Зеро К» можна прочитати, що це роман про неспроможність самому уповні керувати власним життям і давати раду всім своїм проблемам. Адже бути замороженим і прокинутись у новому кращому світі означає уникнути відповідальності за своє тут і тепер, не творити майбутнє власними руками, а просто почекати, що хтось його зробить для тебе. До того ж це книга про владу над смертю і способи, до яких людство вдається, щоб уникнути неминучого.

Джеймс Борг

«Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування»

 

Бізнес-тренер Джеймс Борґ, відомий своїми відкриттями в галузях спілкування, особистісного розвитку, мови тіла та «контролю мислення», пропонує прості і дієві поради для кожної людини. Його методика допоможе змінити спосіб мислення і поведінку в особистому житті й на роботі, зробить життя цікавішим, насиченішим і позбавить зайвого стресу, а ваші навички спілкування сягнуть геть нового рівня.

 

 

 

 

 

Роман Винничук

«Аґент Лилик»

 

Нічний репортер Марко Крилович разом з колишнім комісаром поліції знову полюють на таємничого серійного душія. Оскільки всі жертви якимось чином пов’язані з Марком, чекісти його випускають з тюрми і використовують як приманку. Окрема інтрига зав’язується довкола зникнення архіву посольства Нідерландів, який приковує увагу і чекістів, і підпілля, і нашого героя, і самих голландців. Перед нами постає Львів, що втратив своє обличчя, але ще не пристосувався до нового. Процвітає контрабанда і серед колишніх злодіїв, як представників пролетаріату, класово близьких для нової влади, і серед чекістів, які продають голландцям сировину за алмази з Південної Африки. Батяри змушені шукати оригінальні способи заробітку, а Марка туго стягує червоний спрут, не випускаючи зі своїх мацаків. Чи виконає він нове приголомшливе завдання чекістів?

Девід Ігнатіус

«Квантовий шпигун»

 

Напрочуд актуальний і неймовірно захопливий шпигунський трилер відомого американського прозаїка і журналіста описує полювання офіцера ЦРУ Гарріса Чанга на китайського крота, що намагається заволодіти таємницями розробки надсекретного квантового комп’ютера. Книжка перегукується з реальністю настільки, що автор був вимушений попередити читачів, що його твір є все ж таки художнім. Динамічний сюжет, який так і проситься на екран, переконливі образи, поважне науково-технологічне підґрунтя, талант оповідача — от секрети майстерності Девіда Іґнатіуса. Можливо, трохи згодом за письменником визнають і талант провидця, бо винаходу квантового комп’ютера чекають усі, хто мріє заволодіти цифровим світом.

 

 

 

 

Сара Дессен

«Більше ніколи»

 

Поряд зі старшим братом Пейтоном Сідні завжди відчувала себе невидимкою. Не дивно, він харизматичний, привабливий і безстрашний. Та віднедавна схильний втрапляти в халепи. Останньою стала аварія: сівши за кермо у нетверезому стані, Пейтон збив хлопця і тепер відбуває покарання у вʼязниці. Поки мати занадто переймається життям брата за ґратами, Сідні знову не може знайти підтримки в батьків, якої так потребує. Маючи бажання втекти від хаосу в домі, дівчина знайомиться з Лейлою та її дружною сімʼєю. Перебуваючи із Чатемами, Сідні нарешті може бути собою, ділитися почуттями й, головне, вийти з тіні брата. Та чи зможе дівчина стати «побаченою» й у власній родині?

 

 

 

Сергій Руденко

 «Бій за Київ»

 

"Бій за Київ" - це вражаюче та глибоке журналістське дослідження, яке змальовує оборону української столиці під час російсько-української війни. Автор вдається до надзвичайної ретельності, розкриваючи короткі епізоди великого конфлікту і розглядаючи його через призму героїв, що опинилися у вирі війни.

 Укладена з окремих есеїв, книга формує вражаючу панораму оборони Києва. Кожен есей розкриває світлини життя в умовах війни, відтіняючи важливі етапи і персонажів, що стали свідками і учасниками цих подій. Важливою рисою твору є зосередженість на індивідуальних долях, що додає глибини та емоційного зворушення кожному розділу. Кожен есей стає своєрідною капітальною статтею, яка висвітлює важливий етап війни та надає читачеві можливість відчути біль та героїзм тих, хто став обличчям оборони. Взаємодія автора з індивідуальними історіями робить кожен есей унікальним шедевром, а узагальнена мозаїка створює повністю осяяну картину трагічних подій.

Алекс Сучжон-Кім Панг «Ґаджет-залежність»

 

Наклад книги виданий за кошти гранту інституційної підтримки для видавців.

Мобільні пристрої й мережа захопили наше життя, і книжка Алекса СучжонКім Панга відкриває способи залишатися у взаємодії з ними, не зазнаючи втрат у розумових здібностях, не зменшуючи концентрації уваги та вмінь у реальному житті. Чи зможемо ми вберегти своє життя, коли щодня стаємо усе більш зайнятими і схильними відволікатися? Автор, знаний гуру у сфері технологій, відповідає: «Так!». Його книжка наповнена цікавими розвідками, захопливими дослідженнями і важливими висновками. Життєдайне чтиво для бізнес-читачів, технарів, технічнозалежних та всіх, хто хоче досягти успіху в нашому світі технологій, а також для чоловіків і дружин, друзів та рідних, які зазвичай першими розпізнають необхідність допомогти тому, хто поруч.

Сара Ґей Форден

«Дім Ґуччі»

Підзаголовок документальної книжки відомої письменниці та журналістки Сари Форден говорить сам за себе — це насправді сенсаційна історія про вбивство, божевілля, розкіш та пожадливість. Авторка майстерно переплела два споріднені сюжети:  драматичну історію родини Ґуччі, сповнену розбрату, судової тяганини, взаємних непорозумінь і на додаток обтяжену замовним убивством, і оповідь про злети та падіння уславленого бренду Gucci й безпрецедентні успіхи, яких врешті-решт досягнув цей видатний виробник предметів розкоші й товарів класу люкс. Сповнена справжнього драматизму, ця книжка протягом кількох років залишалася бестселером у Європі та США, і недарма італійська преса, згадуючи відомий серіал, назвала «Дім Ґуччі» «по-справжньому новою “Династією”».

 

 

 

Юлія Романюк

«Танхельм. Первісний дух»

 

Танхельм — королівство морфів, наполовину людей, наполовину тварин, яким править Джайна Благородна. Але однієї ночі все змінюється: королева гине, а до влади приходять заколотники на чолі з кривожерливим магом Ерголом. Танхельм перетворюється на в'язницю, морфи голодують і дичавіють. Ергол полює на «Книгу Стихій», а ключ до неї — Ейла Одноока, що десять років провела у засланні на Крайній Півночі. Від Ергола її рятує незнайомець, який знає про минуле Ейли більше, ніж вона сама. І тепер морфиня змушена з’ясувати, що насправді сталось тієї фатальної ночі. Передусім для того, щоб віднайти себе справжню. Заборонена магія, духи природи й фантастичні істоти супроводжуватимуть читачів, які разом з Ейлою дійдуть до основ і постануть перед Первісним Духом.

 

 

Клелі Авіт 

«Я тут»

 

Роман Клелі Авіт — це сучасна версія «Сплячої красуні»: про кохання та надію. Ельза, гляціолог й альпіністка, після нещасного випадку в горах уже п’ять місяців перебуває в комі. Перед її сім’єю та лікарями постає питання про відключення жінки від систем життєзабезпечення… Тібо опиняється в тій самій лікарні і випадково потрап­ляє в палату Ельзи. Йому важко повірити, що вона не просто спить, і поступово в нього виникає переконання, що вона чує і розуміє кожне його слово. Тібо починає регулярно відвіду­вати хвору, і для Ельзи його візити стають ковтком свіжого повітря, надією на порятунок… Так починає розгортатись історія кохання, що здатне врятувати обох головних героїв.

 

 

 

 

Мері Ловсон

«По той бік мосту»

 

Це роман, який досліджує глибини людських почуттів, джерела провини і надії, в той же час досліджуючи повсякденну роботу однієї сім'ї в період до і після Другої світової війни. Роман перемикається з 1930-х по 1940-і роки на 1960-і роки, і читач поступово знайомиться з історією та досвідом фермерської сім'ї Данн з Канади. Це історія про два покоління в маленькому містечку Струан, які пов'язані долею і громадою, але розділені війною, яка пожирає своїх молодих людей - її неймовірний жах проникає прямо в серце цього віддаленого куточка імперії. Лоусон доводить їх історію до шокуючої кульмінації. Напружений з передчуттям, що дивує нас моментами ніжності і гумору, «По той бік мосту» - чарівний, гуманний і яскраво викладений роман з непереборним емоційним підтекстом.

 

Ніна Саймон

«Дочки-матері та ніч убивства»

 

Впливова бізнесвумен Лана Рубікон, що володіє імперією нерухомості в Лос-Анджелесі, хворіє на рак і їде на лікування разом з донькою Бет і онукою Джек.

І без того важка ситуація ускладняється тим, що Джек стає підозрюваною у вбивстві, до якого насправді не причетна. У сім’ї Рубікон починається хаос, але Лана вирішує знайти справжнього злочинця й захисти свою сім’ю.

Під час розслідування вони стикаються з безліччю секретів, через які їм доводиться навчитися робити те, що їм завжди вдавалося найгірше - покладатися одна на одну.

 

 

 

 

Емілі Генрі

«Пляжне чтиво»

 

У них немає нічого спільного.

Хоча ні, є одне: найближчі три місяці їм доведеться прожити в сусідніх будинках, страждаючи кожен від своєї життєвої драми і на додачу ще й від творчої кризи.

Якось так стається, що одного туманного вечора вони укладають парі, що має вивести їх із глухого кута: Оґастус протягом літа напише щось життєрадісне, а Дженьюері спробує створити новий «великий американський роман». Вона щосуботи організовуватиме йому вечори як у романтичних комедіях, а він влаштує їй інтерв’ю з вцілілими учасниками смертельного культу (а чому б ні?). Кожен закінчить свою книжку, і ніхто не закохається. Точно-точно.

Карен Вайт

«Крамниця на улиці Роял»

 

Нола Тренгольм готується розпочати життя з чистого аркуша. Але придбаний нею креольський котедж приховує безліч сюрпризів. І найбільший — це примарні сусіди, які зовсім не збираються полишати будинок. Нола не може спілкуватися з привидами так, як це робила її мачуха, тож єдиний вихід — звернутися по допомогу до Раяна. Цей чоловік із темним минулим колись розбив їй серце, тож вона зовсім не готова до нової зустрічі з ним.

Однак, щоб вигнати примар із дому, Нола і Раян мають спочатку розібратися з привидами власного минулого. Бо несподівано це минуле стукає у двері...

 

Голлі Джексон

«Посібник з убивства для хорошої дівчинки»

 

Жертва — красуня-білявка, зірка школи… Тіла не знайшли, проте дівчина офіційно мертва. І всі в курсі, хто убивця — це однокласник жертви, якого знайшли в зашморгу в лісі із запискою-зізнанням. Усі звикли, усі впевнені, що все саме так. Усі, крім Піппи Фіц-Амобі! Вона уперто й наполегливо шукає справжнього вбивцю. Справа просувається… Напруга зростає… І ось ніби фінал… Піп здається, це справжнісіньке дно! Але знизу вже постукали.

 

 

 

Дана Шварц

«Анатомія: історія кохання»

 

Гейзел — наречена майбутнього віконта, якій кортить стати хірургом більше, ніж вдало вийти заміж. Джек — викрадач трупів, який просто намагається вижити в місті, де так легко померти. Їхня випадкова зустріч відкриває для Гейзел нові можливості: вивчати анатомію не за підручниками, а на практиці й нарешті потрапити на курс до найвидатнішого хірурга країни, доктора Бічема. Однак у місті знову спалахує епідемія, яка кілька років тому забрала життя тисяч людей. Влада не зважає на загрозу, тож Гейзел та Джеку самотужки доведеться розкопувати таємниці, заховані не тільки в безіменних могилах, але й серед живих мешканців Единбурга.

 

Дана Шварц

«Безсмертя: історія кохання»

 

Від похмурого Единбурга — до блискучого королівського двору в Лондоні. У заключній частині дилогії головній героїні Гейзел Сіннет доведеться рятувати королівську родину не тільки від хвороб, але й від зловісних, загрозливих таємниць…

 

 

 

 

 

 

 

Євгенія Кузнєцова

«Спитайте Мієчку»

 

Що робити сестрам, яким так легко загубитися у власних думках і бажаннях у великому місті? Все наче й добре, але хочеться поставити життя на паузу, хоча б до вересня, та повернутися у місце свого дитинства. Заплетені стіни старого будинку відгороджують від усього світу з його безліччю питань, а бабуся Тея нічого не запитує, зате завжди поруч.

Але літо час не спиняє: на порозі будинку з’являються люди з колишнього, теперішнього і майбутнього життя. Всі у цьому домі — і самі сестри, і бабуся, і індійська кузина, і розгублена мама, і навіть рудий кіт без імені — на порозі змін. Літо іде, ростуть гарбузи на експорт, розмови не стихають, а проблеми і рішення біжать наввипередки.

Місто Конотоп у матеріалах генерального опису Лівобережної України 1765-1769 років.

 

Том 2. Книга 2. Рядове козацтво

У виданні вперше опубліковано документи Генерального опису Лівобережної України 1765–1769 рр., присвячені місту Конотоп  Конотопської сотні ніжинського полку. вони містять цінні відомості про соціально-економічні відносини, господарства, чисельність, вік, походження та родинні зв’язки мешканців цього мікрорегіону Гетьманщини. До другої книги увійшли документи, присвячені рядовому козацтву.

Видання розраховане на істориків, краєзнавців, генеалогів та всіх, хто цікавиться історією України.

Ревізії Конотопської сотні

30–40-х рр. XVIII ст. Том 1.

 

У виданні вперше опубліковано тексти унікальних пам’яток з історії України першої половини XVIII ст. — ревізій Конотопської сотні Ніжинського полку 1732, 1736,  1737,  1738,  1745,  1747  років.  Вони  містять  цінні  відомості  щодо  чисельності, соціального складу, занять і соціальної інфраструктури однієї з найдавніших адміністративно-територіальних одиниць Української козацької держави.

Видання  розраховане  на  істориків,  генеалогів,  викладачів,  студентів, краєзнавців та всіх, хто цікавиться історією України.

 

 

 

 

Юрій Даценко

«Останні години»

 

1942 рік. Проскурів. Німецькі війська окуповують місто, у середмісті створено гетто, на східній околиці - табір для військовополонених. Яків Ровнєр, якому вже пішов 73 рік, потрапляє до гетто. Однак навіть окупантам відомо, хто він, тож йому роблять пропозицію: свобода та можливість допомогти людям у концтаборі в обмін на збір інформації.

Та чи все так просто, як здається на перший погляд? Адже під час пошуку Яків розуміє, що натрапив на щось дуже серйозне, те, про що окупанти ніколи не повинні дізнатися. Чим пов’язані Старонова синагога у Празі й Велика хоральна синагога у Проскурові та чим закінчиться розвідка Якова?

Іван Багряний

«Сад Гетсиманський»

 

Роман «Сад Гетсиманський», є одним із перших творів світової літератури, що розкриває злочинну суть сталінізму. У романі детально описано етапи терору, якого зазнав головний герой Андрій Чумак та сотні тисяч українців у 30-ті роки минулого століття. Лише надзвичайно сильні духом змогли вижити зберігши людську гідність і протистояти цій системі насильства та безправ'я. Іван Багряний зазнав жорстоких репресій у сталінський період. У 1945 році він емігрував з СРСР та оселився у ФРН. Саме там Багряний написав свої найвідоміші твори, серед яких «Сад Гетсиманський», «Тигролови», «Огненне коло», «Маруся Богуславка» та інші. Його переживання та болісна доля відобразилися в його творчості, яка здобула визнання в усьому світі.

Дарина Гнатко

«Щоденник безнадійно приреченої»

 

Євгенія, Женя, Єуженія… Її по-різному називали упродовж останніх трьох років Другої світової війни, поки вона долала важкий шлях, який довелося пройти від рідного українського села до Польщі, з Польщі до Німеччини й назад. Євгенія Скриль вижила під час Голодомору, її сім’я зазнала утисків з боку комуністів, пізніше у пам’яті закарбувалась жорстокість німецьких нацистів. Козацьке коріння, прагнення волі й доброта людей дали Євгенії змогу вибратися живою з двох таборів смерті, а також пізнати справжнє кохання серед страждань і зради. Однак чи судилося їй разом з коханим чоловіком подолати всі перепони? Про це розкажуть сторінки щоденника.

Марина Аксельссон

«Модель під прикриттям.

Модний злочин»

 

Поїздка на Тиждень моди до Парижа! Здається, кращого подарунка для 16-річної дівчини і не вигадаєш. Але тільки не для Аксель. Розкриття злочинів та розгадування таємниць цікавить її значно більше за тренди, бренди і нові колекції. Проте дівчині таки доведеться з головою зануритися у світ високої моди і навіть стати моделлю під прикриттям. Щоб розкрити головну справу свого життя і знайти зниклу відому паризьку дизайнерку, Аксель готова на все — навіть піддатися тортурам щипчиками для вій і високими підборами.

 

 

 

 

Борис Крамер

«Справа №***

«Про страчений одяг»»

 

До районного прокурора звертається начальник міліції полковник Ковтун. Хтось порізав кітель і підкинув під хвіртку. Прокурор доручає слідчому Нагорняку вияснити, хто й навіщо це зробив. Слідчий разом з опером Михайлом Чорним починають розплутувати клубок. Виявляється, порізаний одяг підкинули не тільки полковнику. А ще трьом чоловікам, які за загадкових обставин загинули.

 

 

 

 

 

 

Василь Добрянський

«Жереб»

 

Вони двоє — давні друзі. Але проблема в тому, що один із них — начальник міської поліції, а другий — слідчий, який через важке поранення, отримане під час стрілянини в найпрестижнішому готелі, відсторонений від справ. А між тим, майбутнє обох героїв зараз цілком залежить від розкриття саме цієї трагедії, що, на перший погляд, виглядає стовідсотковим «глухарем»… Новий роман Василя Добрянського, визнаного майстра кримінальної прози, сповнений загадок, напруги та яскравих психологічних деталей, а примхливий сюжет здатен завести в глухий кут навіть досвідченого читача «поліційних трилерів».

 

 

Надія Гуменюк

«Тінь командора»

 

Рута Ружин органічно вжилася в ролі мами для сироти Соломійки та коханої для Свята. Однак кримінальний світ вириває жінку із сімейної ідилії: для журналістки знову знаходиться робота. Усе розпочинається з безглуздого, на перший погляд, викрадення старого комп’ютера Рути з редакції та бронзової скульптури - з музею. Обидві ці речі не несуть жодної цінності та, здавалося б, навряд чи пов’язані між собою. Місцеві оперативники заходять у глухий кут. Їхня єдина версія - комп’ютер украв якийсь жартівник, а статую забрав скульптор. І лише Рута впевнена, що поліція помиляється, та вперто продовжує розслідування. Професійне чуття не підводить журналістку: дуже скоро в ланцюжку злочинів з’являється перша жертва. Оперативники майже відразу знаходять головного підозрюваного. Однак Рута впевнена, що схопили не того. Вона все глибше поринає у кримінальні нетрі міста, аби розплутати справи. Проте цього разу в небезпеці може опинитися не лише Рута, а ще й її близькі…

 

Жан Філіп,  Патрік  Форт

«Два життя  Зідана»

 

Ім’я Зінедіна Зідана відоме не тільки футбольним фанатам, а й людям, далеким від футболу. Його тричі визнавали кращим футболістом світу (1998, 2000, 2003) й одного разу кращим футболістом Європи (1998), 2004-го УЄФА назвала його кращим футболістом за останні 50 років.

Завдяки вдалому результату в фіналі чемпіонату світу-2006, коли Зінедін грав востаннє, Франція почала мріяти про новий титул. Але матч, який мав стати завершальним у кар’єрі футболіста, закінчився прикрим фіналом... Попри це, Зідан став легендою футболу. А через десять років, у 2016-му, перемога «Реалу» в Лізі чемпіонів увінчала його тренерський дебют.

Книжка «Два життя Зідана» журналістів Жана Філіпа та Патріка Форта — це захоплива розповідь про яскраве життя видатного футболіста, починаючи з його дебюту в команді «Канн» до останніх матчів за збірну Франції, включаючи тренерську кар’єру, про складний шлях, що йому довелося пройти, — від емоційного підлітка до людини, для якої футбол став сенсом усього життя.

 

 

 

Річард Докінз

«Сліпий годинникар: як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті»

 

Яскрава і доволі популярна наукова метафора стверджує, що жоден годинник не міг би існувати без свого творця, годинникаря. Під годинником тут маються на увазі живі організми, а годинникар — не хто інший, як Божественний Розробник, тобто Бог. Затятий дарвініст і апологет еволюції Докінз доводить, що для виникнення життя в усій складності його проявів не потрібна допомога надприродних сил. Єдиним «розробником» складних живих організмів є природний добір, який не має якихось цілей, мети і бачення кінцевого результату, а тому є «сліпим годинникарем». Докінз захищає еволюційний погляд на світ і розвінчує міфи довкола дарвінівської теорії. Дотепність і широка ерудиція автора дають йому змогу легко оперувати прикладами з різних галузей — від комп’ютерного програмування до поезії Шекспіра. Він переконливо доводить, що навіть найскладнішими процесами розвитку керують сліпі сили природи.

 

Патрік Ленсіоні

«Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основні якості»

 

Відомий бізнес-тренер, засновник і президент консалтингової компанії The Table Group та надзвичайно талановитий автор міжнародних бестселерів, визнаний одним із провідних фахівців у сфері бізнесу, Патрік Ленсіоні пропонує ефективну концепцію створення професійної та надійної команди. Як успішний менеджер і експерт з лідерства, він ділиться натхненними ідеями й секретами продуктивності та злагодженості колективу…

Бізнес-роман Патріка Ленсіоні про створення сильної команди став справжньою концепцією успіху та продуктивності й визнаним бестселером за версією The Wall Street Journal. Як стати по-справжньому ідеальним командним гравцем? Які три якості має розвинути в собі кожен, хто прагне досягти успіхів і бути неперевершеним у своїй справі? Що є запорукою ефективної та згуртованої команди? Потужна й дієва методика від талановитого експерта з лідерства і командної роботи, практичні поради та ідеї, перевірені часом і досвідом!

Бодо Шефер

«Пес на ім’я Мані

або Абетка грошей»

 

Дівчина Кіра рятує собаку на ім'я Мані. І в результаті дізнається від нього кілька дуже важливих правил, завдяки яким гроші в її житті будуть завжди. У результаті Кіра настільки опанувала фінансові премудрості, що незабаром сама взялася допомагати людям правильно розпоряджатися грошима.

 

 

 

 

 

Юрій Липа

«Проклятий скарб.

Козаки в Московії»

 

Пригодницький роман «Козаки в Московії» належить перу відомого українського письменника Юрія Липи. Головний герой твору Григорій Трембецький, козак і купець, прагне здобути «найбільший скарб Московії», який цар Іван IV заховав десь на далеких берегах Волги. Ціною неймовірних зусиль Трембецький дістається тих місць, але нічого не знаходить там. «Найбільший скарб Московії» виявляється лише ілюзією…

 

Валентина Мастєрова

«Осіннє танго»

 

Як жити, коли найрідніші виганяють із власної хати та власного життя? Де душа може знайти прихисток, коли навколо тебе зовсім чужий світ? І що робити з несподіваним почуттям, що заполонило тебе попри всі сумніви, заборони й умовності світу?

Ксені, як і багатьом українцям, добре знайомі відчуття втрати і щемкої туги за рідним краєм. Але їй не звикати боротися - і нести іскру тепла всюди, де б не опинилася. Але й любов ще довго блукатиме сиротою по світах, знаходячи тимчасовий притулок у ще не спалених серцях…

Тетяна Белімова

«Чужа провина»

 

У житті Марусі, як і раніше, є лише одне кохання — її Василь. І, коли він безвісти зникає на фронтах Першої світової, Маруся єдина не вірить у його погибель. Самовіддано чекає на нього, дбаючи про Василеву молодшу сестру та доньку від іншої жінки. А тоді стається нещастя… Суперечка між Марусиним сином Казимиром та більшовиками завершується каліцтвом одного з них. Усі розуміють: ті не простять і їхня помста — питання часу.

 

 

Оксана Калина

«Батерфляй»

 

Що приховує наш страх? Віта має життя, про яке мріє більшість жінок. У свої 42 роки вона привертає увагу молодих та зрілих чоловіків, має престижну високооплачувану роботу й, незважаючи на розлучення, теплі взаємини зі своїми донечками. Єдине, що заважає жінці повноцінно насолоджуватись життям, — це її дивна фобія. З невідомої для себе причини Віта жахливо боїться метеликів, але ігнорує цей страх. Проте все ж доведеться звернути на нього увагу, адже в її житті раптово з’являється загадковий чоловік із брошкою у формі метелика. Чи зможе Віта перемогти страх і наново відбудувати своє життя, яке зруйнувала зустріч із цим таємничим чоловіком?...

Оксенія Бурлака

«Пробачити Платона»

 

Аня ще дуже юна, але вже пізнала і чисте кохання, і шалену пристрасть, і болісну зраду. Як два крила, тримали її любов Лева й жага Платона. Після смерті першого вона втратила половину душі, а підлий обман другого забрав її волю до життя. Тільки думка про дитину, яку вона носить під серцем, дає їй сили. Несподівана зустріч із Пашею бентежить: розум каже, що він буде гарним батьком її сину чи доньці, а серце стискається, коли пригадує очі Платона...

 

 

 

 

 

 

Тесс Ґеррітсен

«Послухай мене»

 

Софія Суарез, вдова і чудова медсестра, знайдена вбитою у власному будинку. Сусіди шоковані безглуздістю злочину: здавалося б, цю працьовиту і щиру жінку любили всі. Та за кожними зачиненими дверима є свої таємниці, тож Джейн Ріццолі та Мора Айлс укотре беруться за розслідування.

Вони з’ясовують, що останніми днями Софія не раз телефонувала на номери, які неможливо відстежити. У які ж саме справи була втягнута Софія? І чому Анджела Ріццолі, донька якої вже так довго працює детективом, цього разу так переймається не лише за безпеку Джейн, а й за власне життя?

 

 

Місто Конотоп у матеріалах генерального опису Лівобережної України

1765-1769 років.

Том 2. Книга 1. Козацька старшина та духовенство

 

У виданні вперше публікуються документи генерального опису Лівобережної України 1765–1769 рр. у частині, присвяченій місту Конотоп Конотопської сотні Ніжинського полку (тепер м. Конотоп Сумської області).

Матеріали опису містять цінні відомості про соціально-економічні відносини, господарства, чисельність, вік, походження та родинні зв’язки населення цього мікрорегіону Гетьманщини. до першої книги увійшли документи, що стосуються козацької старшини та духовенства. Видання розраховане на істориків, краєзнавців, генеалогів та всіх, хто цікавиться історією України.